Ярослав Амосов виграв надскладний бій та залишився непереможним у MMA

Ярослав Амосов виграв надскладний бій та залишився непереможним у MMA

Ярослав Амосов виграв надскладний бій та залишився непереможним у MMA Bellator

Український боєць виграв 25 боїв з 25.

Бій Ярослав Амосов - Логан Сторлі був однією з головних подій Bellator 252. Сутичка двох непереможних бійцівв, з різним стилем веденням бою. Американець Сторлі - борець, який краще веде бій у партері, тоді як Амосов надає перевагу ударам.

Якщо для Логана цей бій став першим у Bellator за останній рік, то Ярослав уже втретє бився у 2020 році. Останній бій українця відбувся у серпні 2020 року.

Читайте також: Непереможний українець в ММА. Інтерв’ю Ярослава Амосова про трешток, титули та небажання йти в UFC

Перший раунд Амосов - Сторлі залишився за українцем, який більше атакував і не давав супернику ніяк проявити себе в наступі. У другому раунді Логан почав активніше працювати над переведенням українця в партер, однак у захисті Ярослав діяв більш ніж упевнено, не дозволяючи супернику скористатися своїми шансами.

У вирішальній 5-хвилинці Сторлі остаточно перехопив ініціативу, провів кілька больових, але Амосов витримав та не здався.

Результат Амосов - Сторлі визначали суддівські записки. Українець переміг роздільним рішенням суддів - 28:29, 29:28, 29:28. Усі три арбітри віддали Амосову перший раунд, два з трьох - другий. Власне, друга 5-хвилинка і стала ключовою, оскільки на останніх хвилинах перевагою володів американець.

Bellator 252. Напівсередня вага (до 77 кг). Результат

Ярослав Амосов (25-0, 19 КО) - Логан Сторлі (11-1, 8 КО). Перемога рішенням суддів

Статистика бою Амосов - Сторлі

Українець наніс значно більше точних ударів: 53 проти 13 у суперника. Основний акцент Амосов робив на панчі - 116 викинутих, 41 точний, але був максимально успішний в ударах ногами (9 з 9) та колінами (3 з 3).

Сторлі намагався переводити бій в партер - 11 спроб тейкдаунів та старався робити больові (3 спроби).

Що сказав Амосов після бою

  • "Суперник постійно намагався проводити тейкдауни, мені доводилося постійно захищатися, захищатися, захищатися. Тому я втомлений. Але я розумів, що доведеться так працювати. Не зовсім задоволений собою, але завжди є над чим працювати".
  • "Так, я нервував, що від цього бою залежить, що буде далі. Тепер я проситиму серйозний бій, я хочу тайтл-шотЧемпіоном Bellator у цій ваговій категорії є бразилець Дуглас Ліма. Якби я програв, то довелося повернутися на переможний шлях".
  • "Я провів у Bellator 6 боїв, усі виграв. За останні 9 місяців - три перемоги. Здається, лише я провів стільки боїв за 9 місяців. Я хочу тайтл-шот".
  • "Якщо не тайтл-шот, то з ким хотів би битися? З ким завгодно, у кого кращий рейтинг, ніж у мене - Лоренц Ларкін".
  • "Скільки часу треба перед наступним боєм? Не знаю. Зараз я хочу лише поїсти піцу, а тоді вирішуватиму".
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс