Міноборони затвердило перелік кризових ситуацій та алгоритм оперативного реагування. Що відомо

Міноборони затвердило перелік кризових ситуацій та алгоритм оперативного реагування. Що відомо

Міноборони України затвердило новий перелік кризових ситуацій, а також визначило алгоритм оперативного реагування на них. Цей крок спрямований на підвищення ефективності роботи Ситуаційного центру оборонного відомства, що є ключовим елементом розбудови інтегрованої української оборонної моделі.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Там пояснили, що новий перелік охоплює різноманітні кризові ситуації, що можуть виникати у воєнно-політичній, міжнародній, інформаційній, соціальній сферах, а також у сферах ресурсного забезпечення та військово-технічної політики.

За словами заступника міністра оборони Станіслава Гайдера, цей документ стане "відправною точкою" у вертикалі управління.

"Є політика управління даними, є перелік кризових ситуацій, є порядок функціонування Ситуаційного центру. Політика управління даними дає змогу уніфікувати інформацію і її передачу, перелік криз – ідентифікувати проблему, а алгоритм дій – забезпечити належне реагування на кризу з боку керівництва Міноборони", — розповів посадовець.

Він додав, що ці заходи мають на меті визначити зони підвищеної уваги та оптимізувати роботу Ситуаційного центру, що сприятиме загальній обороноздатності України.

Раніше повідомлялось, що від початку повномасштабного вторгнення Росії Міноборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах ЗСУ майже 40 зразків бронетехніки іноземного та вітчизняного виробництва.

На початок