Кабмін призначив двох нових заступників міністра оборони Умєрова. Хто ними став

Кабмін призначив двох нових заступників міністра оборони Умєрова. Хто ними став

Рустем Умєров
Міністр оборони України Рустем Умєров. Олександр Магула/Суспільне

Уряд сьогодні, 5 липня, призначив двох нових заступників міністра оборони України Рустема Умєрова. Ними стали Анатолій Клочко та Олександр Сергій.

Про це у Telegram повідомив постійний представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук.

Що відомо про Анатолія Клочка

У Міноборони розповіли, що він — родом з Харкова. У 1985 році закінчив Саратовське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ, у 2003 році — Національну академію оборони України, а у 2019-му — Національний університет оборони України.

З 1999 по 2005 рік був командиром ракетної бригади армійського корпусу. У 2018-2020 роках очолював Центральне ракетно-артилерійське управління. З 2020 по 2022 рік обіймав посаду начальника Центрального управління забезпечення засобами ураження.

З жовтня 2022-го Клочко проходив службу у військовій частині А0515 — Головному управлінні розвідки Міноборони.

Що відомо про Олександра Сергія

За даними Міноборони, Олександр Сергій — уродженець Буковини. У 1991 році він закінчив Рязанське вище військове автомобільне інженерне училище, а через 7 років отримав спеціальність за кваліфікацією офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня в Київському інституті Сухопутних військ. У 2012 році закінчив Національний університет оборони України. Сергій брав участь у миротворчій місії в складі військового контингенту України у Сьєрра-Леоне. З 2010 року перебував на керівних посадах у ЗСУ, відповідаючи за напрямки логістичного забезпечення армії. У 2014 році Сергія нагородили державним Орденом князя Данила Галицького.

На початок