Командувач Сухопутних військ Павлюк поінформував іноземних колег про потреби його підрозділів

Командувач Сухопутних військ Павлюк поінформував іноземних колег про потреби його підрозділів

Командувач Сухопутних військ Павлюк сказав іноземним колегам про потреби його підрозділів
Олександр Павлюк на конференції командувачів Сухопутних військ держав Європи "Розбудова боєготовності військ шляхом трансформації" (СЕА 2024) у Німеччині, червень 2024 року. З Фейсбуку Олександра Павлюка

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк у Німеччині взяв участь у конференції командувачів Сухопутних військ держав Європи "Розбудова боєготовності військ шляхом трансформації" (СЕА 2024) та поінформував колег про потреби його підрозділів.

Про це Павлюк зранку 15 червня повідомив у Фейсбуці.

Участь у конференції взяли 35 командувачів. Її очолювали начальник штабу Сухопутних військ США генерал Ренді Джордж і командувач Сухопутних військ США в Європі та Африці генерал Дерріл Вільямс.

“Надав колегам вичерпну інформацію щодо потреб наших підрозділів. Від бойових броньованих машин, засобів ППО, спроможностей армійської авіації, й до підсилення наших зусиль в питаннях підготовки”, — написав Павлюк.

Також командувач ознайомив колег із загальною воєнно-політичною обстановкою довкола російсько-української війни, залучені сили та засоби військ РФ, а також про плани війська РФ з огляду на наявну інформацію.

Крім того, Павлюк поділився досвідом Сухопутних військ ЗСУ, отриманим під час відбиття повномасштабної російської агресії. Йшлося про індивідуальну і колективну підготовку, відновлення боєздатності підрозділів та штабів, роботу з мобілізованим особовим складом.

Також павлюк ознайомив командувачів зі стратегічним баченням розвитку українських Сухопутних військ на наступну декаду. За його словами, серед пріоритетів — формування резервів та підготовка, забезпечення підрозділів новими зразками озброєння власного виробництва, а також перехід на озброєння держав НАТО.

“Особливу увагу приділив впровадженню безпілотних систем, роботизованих платформ та розвитку засобів РЕБ, які надалі набуватимуть більшого значення для стримування та ведення бойових дій”, — написав командувач.

На початок