Костюк знялася з турніру в Чарльстоні. У неї залишився один турнір в сезоні

Костюк знялася з турніру в Чарльстоні. У неї залишився один турнір в сезоні

Костюк знялася з турніру в Чарльстоні. У неї залишився один турнір в сезоні Philippe Montigny / FFT

Марта завершила американське турне.

Українська тенісистка Марта Костюк не буде змагатися на турнірі ITF 100 в американському Чарльстоні. Вона знялася зі змагань в останній момент.

18-річна Марта була в списку заявлених тенісисток на турнір, однак вирішила пропустити Чарльстон. Відповідно, під час жеребкування основної сітки Костюк не було.

Турнір у Чарльстоні закриває 3-тижневу американську програму жіночих турнірів ITF - спершу були змагання у Мейконі, далі у Тайлері, а тепер у Чарльстоні. Перші два турніри проходили на харді, останній - на ґрунті.

Марта Костюк дійшла до фіналів на турнірі і в Мейконі, і в Тайлері, однак двічі програла у фіналах. У Мейконі знялася через травму, у Тайлері - поступилася в трьох сетах.

Вдалий виступ на американських змаганнях дозволив Марті Костюк уперше в кар'єрі піднятися у топ-100 світового рейтингу: вона посідає 97 місце.

У змагальному календарі 2020 року Марти Костюк залишився останній турнір - у Лінці. Він пройде з 9 по 16 листопада. Костюк стартуватиме з кваліфікації.

Що відомо

  • На турнірі в американському Чарльстоні змагається одна українка - Катерина Бондаренко. Вона вийшла у фінал кваліфікації.
  • Хто ще з українок змагатиметься у Лінці: Даяна Ястремська почне змагання в основній сітці, Марта Костюк, Катаріна Завацька та Катерина Козлова - з кваліфікації.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс