Марта Костюк програла у важкому фіналі турніру в США

Марта Костюк програла у важкому фіналі турніру в США WTA

Марта в трьох сетах поступилася американці Енн Лі.

Вихід у фінал турніру ITF 80 в Тайлері означав для Марти Костюк підкорення нової вершини - дебют в топ-100 світового рейтингу. У разі перемоги у фіналі Марта піднялася б на 91 місце у рейтингу, поразка дозволяла їй розпочати новий тиждень на 97 місці.

Для Костюк цей фінал був другим поспіль на турнірах у США: в Мейконі українка знялася на початку третього сету через травму. Не вдалося їй виграти і цього разу: поразка у трьох сетах від американки Енн Лі.

У першій партії Костюк вела 4:2 з брейком, однак втратила його, а тоді за рахунку 5:5 програла ще одну свою подачу - Енн Лі впевнено подала на сет.

У другому сеті Марта не залишила шансів суперниці: два брейки, впевнена гра на своїй подачі. Як наслідок, перемога 6:1.

Третя партія розпочалася з брейку від Марти, однак Енн швидко зробила зворотній брейк. Тенісистки обмінювалися важкими подачами, аж допоки за рахунку 3:4 на користь американки Костюк не програла ще одну свою подачу. Енн Лі вийшла подавати на матч, українка заробила два брейпоїнти, але не реалізувала їх - 6:3 на користь американки у третій партії.

Енн Лі - переможниця турніру в Тайлері, Марта Костюк програє другий фінал поспіль.

ITF 80. Тайлер. Фінал

Енн Лі (США, 7) - Марта Костюк (Україна, 8) 2:1 (7:5, 1:6, 6:3)

• В оновленому світоому рейтингу Марта Костюк опиниться на 97 місці - 18-річна українка дебютує у топ-100.
  • Наступний турнір Костюк - ITF 100 у Чарльстоні (США). Це останній турнір з 3-тижневої американської серії. На ньому змагатимуться одразу кілька тенісисток з топ-100 (тепер серед них і Костюк), а першим номером посіву буде Юлія Путінцева - 27 ракетка світу.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start