МОЗ запустило всеукраїнський контакт-центр з протидії COVID-19

МОЗ запустило всеукраїнський контакт-центр з протидії COVID-19

МОЗ запустило всеукраїнський контакт-центр з протидії COVID-19
. Twitter

2 листопада розпочав роботу всеукраїнський безкоштовний контакт-центр з протидії COVID-19.

"З 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров'я з протидії коронавірусній хворобі. Відтепер кожен громадянин України, у якого виникають питання щодо COVID-19, може зателефонувати незалежно від місця перебування та отримати відповідну інформацію", — повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 2 листопада.

Номер телефону контакт-центру: 0-800-60-20-19.

Степанов розповів, що центр є цілодобовим і у ньому працює 150 операторів. При цьому записи фіксуватимуться автоматично і у випадку, якщо оператору буде необхідно уточнити інформацію (наприклад, зв'язатися із сімейним лікарем або окремим містом), він повинен передзвонити клієнтові після отримання уточнень. Міністр уточнив, що контакт-центр вирішили створити через завантаженість регіональних ліній МОЗ.

Читайте також: "Як доглядати за пацієнтом з COVID-19 у домашніх умовах. Пояснює МОЗ"

Що відомо

  • Станом на ранок 2 листопада в Україні лабораторно підтвердили 6754 нових випадків COVID-19. За минулу добу 2 327 пацієнтів одужали, а 69 — померли від ускладнень.
  • Очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов закликав Верховну раду підтримати законопроєкт про посилення відповідальності за відсутність маски. Зокрема про введення штрафів та можливість накладати санкції на порушників одразу на місцях.
  • Міністерство охорони здоров'я оновило перелік країн "зеленої" та "червоної" зони станом на 30 жовтня.
  • Міністерство охорони здоров’я оновило стандарти надання медичної допомоги при COVID-19. Зокрема у міністерстві змінили критерії шпиталізації, визначення одужання та ступеню важкості перебігу захворювання.
  • Міністерство охорони здоров'я планує до кінця року почати роботи 70 тисяч ПЛР-тестів на COVID-19 на день, а також дозволило шпиталізувати пацієнтів з коронавірусом до лікарень без позитивного тесту.
На початок