Канада передала Україні 10 автівок "швидкої" допомоги

Канада передала Україні 10 автівок "швидкої" допомоги

Канадсько-українська фундація (Canada-Ukraine Foundation) передала Україні 10 автомобілів швидкої медичної допомоги класу С Ford Transit 2023 року випуску. Автівки спеціально виготовлені для потреб транспортування важкохворих пацієнтів.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

Зазначається, що ці "швидкі" мають повну комплектацію та необхідне медичне обладнання.

Як додали у відомстві, ці авто використають для розбудови національної системи медицини катастроф. "Швидкі" вже розподілені між центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Закарпатської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Херсонської та Хмельницької областей", — йдеться у повідомленні.

Загалом від початку повномасштабної війни канадсько-українська фундація передала для потреб охорони здоров’я 24 автомобілі, 100 апаратів штучної вентиляції легенів та медичні вироби для закладів охорони здоров’я. В Україні від початку повномасштабного вторгнення Росії знищено 261, пошкоджено 165 та викрадено 125 автомобілів швидкої допомоги.

Раніше у МОЗ інформували, що 40 багатопрофільних закладів охорони здоров'я отримають від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) допоміжні засоби із реабілітації для комплектації кабінетів асистивних технологій.

4 квітня повідомлялось, що Кабмін ухвалив постанову, відповідно до якої телемедицину більше використовуватимуть при наданні медичної та реабілітаційної допомоги.

На початок