На миколаївських територіальних виборчих комісіях зафіксували порушення

На миколаївських територіальних виборчих комісіях зафіксували порушення

На миколаївських територіальних виборчих комісіях зафіксували порушення ОПОРА

Миколаївські територіальні виборчі комісії відправляють ДВК на уточнення через виправлення, порожні графи, неправильно вказані цифри у протоколах, порушення вимог транспортування виборчої документації. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Комісії, які Заводська районна ТВК відправляла на уточнення, мали незначні помилки, а саме: члени ДВК не додали кількість виборців, які проголосували на дільниці, до тих, які голосували вдома.

На одному з пакунків із дільниці № 480765 була відсутня інформація про вміст пакету. Із дільниці №480770 привезли до ТВК пакети з виборчою документацією, а також печатки, а у членів ДВК дільниці №480739 відкрився пакет із невикористаними бюлетенями.

На миколаївських територіальних виборчих комісіях фіксують порушенняОПОРА

Причини уточнення протоколів, які надходять до Інгульської районної ТВК, різні. Так, члени виборчої комісії дільниці №480830 порушили порядок транспортування документації і привезли лише по одному екземпляру протоколу. ДВК спеціальної дільниці № 480869 перший раз привезла невідповідні документи − з виборів депутатів обласної ради. А в протоколах із виборів міської ради були виявлені математичні помилки. Також комісія призначила повторний підрахунок голосів із виборів депутатів міської ради для ДВК №480822.

На миколаївських територіальних виборчих комісіях фіксують порушенняОПОРА

Члени ДВК №480833 були змушені транспортувати із собою документацію з виборів депутатів районної та обласної рад, оскільки ніхто з них не бажав залишатися з документацією. А з ДВК №480834 привезли у пакеті з документами кандидатів до міської ради протокол підрахунку голосів кандидатів у депутати обласної ради.

Спостерігач ОПОРИ, який знаходився під час прийому виборчої документації в Корабельній районній ТВК, зафіксував, що члени ДВК № 480798 пакували протоколи в приміщенні територіальної виборчої комісії. Усі протоколи вони запакували в один пакет. Кілька комісій приїжджали з відкритими сек’юр-пакетами. Члени ДВК №470785 заповнювали акти про заміну виборчого бюлетеню в приміщенні ТВК.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди