Рвуть бюлетені, неповнолітній опитувач: перші порушення на Рівненщині

Рвуть бюлетені, неповнолітній опитувач: перші порушення на Рівненщині

Рвуть бюлетені, неповнолітній опитувач: перші порушення на Рівненщині
колаж: поліція/Fb І.Геращенко

У поліції Рівненщини повідомили про перші порушення на виборчих дільницях 25 жовтня. Найбільше їх зафіксували у Рівному. Виборці порвали кілька бюлетенів. А з матір'ю неповнолітнього, який був вбраний в маніжку "5 питань від президента", провели профілактичну бесіду.

До 11:00 поліцейські отримали 28 повідомлень щодо порушень на голосуванні. Зокрема, 17 фактів порушень виборчого голосування – у Рівному.

У пресслужбі поліції повідомляють: близько 9:40 на дільниці, що на вулиці Генерала Безручка, 67-річний рівнянин розірвав три бюлетені. У селі Крупове Дубровицького району аналогічно вчинила місцева жителька.

На обох поліцейські склали адмінпротоколи про пошкодження виборчих бюлетенів, матеріали скерують до суду. Покарання за це – накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів (від 1700 до 3400 гривень).

Порушення також фіксували у Здоблунівському, Костопільському, Корецькому, Рівненському та Млинівському районах.

Народна депутатка Ірина Геращенко повідомила в своєму Facebook, що у місті Костопіль до опитування "5 питань від президента" була залучена 14-річна дитина. Нардепка публічно звернулась до омбудсмена Людмили Денисової та дитячого омбудсмена Миколи Кулеби з проханням надати цьому випадку правову оцінку.

Рвуть бюлетені, неповнолітня опитувачка: перші порушення на Рівненщині
скрін з Facebook Ірини Геращенко

У пресслужбі поліції області Суспільному повідомили, що з мамою дитини, яка була неподалік, провели профілактичну бесіду.

Що відомо

  • 25 жовтня українці обирають собі місцеву владу. Що варто знати про специфіку голосування – ТУТ.
  • Як проходять вибори на Рівненщині – Суспільне інформує ТУТ.
На початок