У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборів

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборів

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборів Суспільне Карпати

Напередодні виборів 25-го жовтня на Верховинщині, Коломийській районній ТВК та у Надвірнянській міській ТВК передруковували бюлетені. Про це інформує Громадянська мережа ОПОРА в Івано-Франківській області.

Зокрема, 24-го жовтня, члени Верховинської селищної ДВК виявили нестачу бюлетенів. А у Криворівні та Краснику бюлетені зіпсували – довелося передруковувати.

Голова Верховинської селищної ТВК Василина Костюк розповіла ОПОРІ, що на дільниці № 260048 у Верховині є розбіжність у кількості бюлетенів. За її словами, комісія отримала 1 135 бюлетенів з виборів до обласної ради, але їх мало бути 1 134. З виборів до районної ради є 1 136, та в упаковці має бути – 1 134. Найбільша розбіжність у бюлетенях з виборів голови громади - є 1 101 бюлетень, коли має бути 1 134.

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборівГромадянська мережа ОПОРА

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборів

"Тобто на 133 бюлетені в упаковці менше, - пояснила Василина Костюк. - Ми склали акти, але додруковувати бюлетені не будемо, бо відсоток невеликий".

У селі Криворівня Верховинського району на виборчій дільниці поставили печатку на 1 150 бюлетенях з виборів голови Верховинської громади та на 850 бюлетенях з виборів депутатів районної  ради на лінії розрізу виборчого бюлетеня. Частина печатки була на контрольному талоні, а частина - на самому бюлетені. Територіальна виборча комісія вирішила передрукувати бюлетені. Виготовлені бюлетені передали дільничній виборчій комісії.

У селі Красник Верховинського району члени ДВК поставили печатку на лінію розриву на 879 бюлетенях із виборів депутатів обласної, районної, селищної рад та селищного голови. Згідно із Виборчим кодексом під час приймання бюлетенів секретар ДВК або хтось із членів виборчої комісії розпаковує упаковку та проставляє на кожному бюлетені печатку ДВК.

Також 24-го жовтня Коломийська районна ТВК передрукувала 48 488 бюлетенів. Попередньо комісія своєю постановою затвердила текст виборчого бюлетеня. Так, у третьому територіальному виборчому окрузі на виборах до Коломийської районної ради  у територіальному списку "Радикальної партії Олега Ляшка" двічі повторюється цифра "8" у порядковості кандидатів. За інформацією керівництва Коломийської районної ТВК, о 04:00 25-го жовтня вони отримали передруковані бюлетені.

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборівГромадянська мережа ОПОРА

У трьох районах Прикарпаття передруковували бюлетені напередодні виборів

Помилку у бюлетенях на вибори депутатів Надвірняської міської ради виявили у третьому територіальному окрузі. Надвірнянська міська ТВК у своїй постанові при затвердженні тексту бюлетеня не включила бюлетень третього територіального округу  Богдана Степановича Остапюка від партії "Слуга народу". Натомість, у цей список включили Юрія Васильовича Остапюка, який балотується від партії "Слуга народу" у Надвірнянську міську раду у другому територіальному окрузі. Богдан Степанович Остапюк звернувся із скаргою до Надвірнянської міської ТВК. Через цю помилку довелося передрукували 7 717 бюлетенів.

Нагадаємо, у переддень виборів у Коломийській районній ТВК не дорахувалися бюлетенів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди