Міненерго: Дефіциту електроенергії в енергосистемі немає

Міненерго: Дефіциту електроенергії в енергосистемі немає

Електроенергія
Лінія електропередач. УНІАН

Станом на ранок, 1 квітня, у Харкові діють графіки погодинних відключень світла. Також є мережеві обмеження споживання електроенергії для промисловості у Криворізькому районі (Дніпропетровщина). Дефіциту електрики в Україні немає, наразі енергосистема працює стабільно та збалансовано.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

Крім цього на поточну добу заплановано імпорт електроенергії загальним обсягом 14 296 МВт-год. Незначний експорт передбачено обсягом до 240 МВт-год.

"Учора, 31 березня, фіксувався профіцит у системі – через сонячну погоду та відповідно інтенсивний виробіток електроенергії СЕС протягом дня "Укренерго" зменшував навантаження об’єктів ВДЕ сумарною величиною 1739 МВт-год.

Наслідки обстрілів

У Запорізькій області на високовольтній підстанції зафіксовано вибухи БПЛА. Є пошкодження обладнання.

У Харківському районі внаслідок бойових дій пошкоджено газопровід середнього тиску до будівлі пожежної частини. Без газопостачання залишилась частина населеного пункту та комунально побутовий об’єкт.

Масований обстріл України 29 березня

Уночі 29 березня Росія здійснила комбіновану атаку по території України із застосуванням ударних дронів і ракет. У Повітряних силах ЗСУ вказали, що було знищено 26 ракет різних типів та 58 "шахедів".

Ввечері у Харківській, Донецькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Запорізькій та Дніпропетровській областях ввечері застосували аварійні й погодинні відключення світла.

22 березня Росія також цілеспрямовано здійснила комбіновану масовану атаку по українській енергетичній інфраструктурі, внаслідок чого пошкоджені десятки об’єктів енергосистеми: теплові та гідроелектростанції, магістральні мережі "Укренерго" та обленерго.

Якщо у Вас відсутня електрика, поганий інтернет-зв'язок — читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

На початок