"Ігри нескорених" для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн

"Ігри нескорених" для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн

"Ігри нескорених" для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн
Ігри нескорених

"Ігри Нескорених 2.0" у 2020 році для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн. Реєстрація на захід триватиме до 25 жовтня.

"У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань у звичному форматі у 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту", — повідомили на сайті заходу.

Організаційний комітет зазначив, що формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряда. Все що потрібно для участі -  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, паверліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про порядок проведення онлайн-змагань - за посиланням.

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. 6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці.

Що відомо про ігри

У 2013 році Принц Гаррі відвідав Warrior Games в США та побачив, яку важливу та корисну роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих або хворих військовослужбовців та ветеранів. Вже у 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні, в яких взяли участь 400 спортсменів з 13 країн.

Другі Ігри відбулися через два роки, в травні 2016 року, в Орландо, а кількість учасників зросла до 500 осіб з 15 країн. Треті Ігри в канадському Торонто, що відбулись у вересні  2017 року, стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games, та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної.

У 2018 році Австралія стала четвертою країною, яка приймала Ігри Нескорених. На Ігри «догори ногами» приїхали учасники з 18 країн, включно з Україною, які змагались в 11 адаптивних видах спорту.

П’яті Ігри Нескорених відбудуться 9-16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерландах. Збірна України візьме участь в змаганнях у розширеному складі — цього року Фундація Ігор Нескорених прийняла рішення про збільшення квоти української команди з 15 до 20 осіб.

Що відомо

  • Військовослужбовець із Кривого Рогу Василь Стуженко представить Україну в складі збірної на "Іграх Нескорених-2020".
На початок