Ексголова Новодружеська та бойовик "войска донского": двом представникам окупаційної влади оголосили про підозру

Ексголова Новодружеська та бойовик "войска донского": двом представникам окупаційної влади оголосили про підозру

Колишньому міському голові Новодружеська від забороненої політичної партії "ОПЗЖ" та бойовику так званого "всевеликого войска донского", які очолили російські окупаційні адміністрації на Луганщині оголосили про підозру у колабораціонізмі.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

"Одним із фігурантів є колишній бойовик "козачого" терористичного угруповання "всевеликое войско донское", який нині є "главой администрации Кременского района ЛНР", — йдеться у повідомленні.

За інформацією слідчих, підозрюваний очолив окупаційну адміністрацію Кремінського району у червні 2023 року. Також він очолив місцевий осередок путінської партії "Единая Россия" та організовував незаконне голосування.

Ще одним підозрюваним став колишній міський голова Новодружеська, який обрався від забороненої нині в Україні політичної партії "ОПЗЖ".

"Для збереження посади очільника міста погодився на співпрацю із загарбниками. На чолі незаконного органу влади перебував з серпня 2022 до середини минулого року. Наразі переховується на території країни-агресора", — розказали в Службі безпеки.

Обом чоловікам оголосили про підозру за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок