В Одесі суд відпустив 11 підозрюваних у скоєнні терактів

В Одесі суд відпустив 11 підозрюваних у скоєнні терактів

В Одесі суд відпустив 11 підозрюваних у скоєнні терактів
Фото ілюстративне

Приморський районний суд Одеси звільнив із-під варти 11 підозрюваних у скоєнні терактів, їх планують обміняти на українців, яких захопили бойовики на Донбасі, повідомляє одеське інтернет видання "Думская" в суботу.

Як повідомило "Думской" джерело в СБУ, сьогодні вранці Приморський районний суд Одеси звільнив із-під варти підозрюваних у скоєнні півтора десятка вибухів (переважно у волонтерських центрах) Олександра Шевцова, Ігоря Удовенка, Євгена Подмазка та Катерину Фотеву; організатора вибуху біля стін обласного управління СБУ Володимира Грубника, а також декількох інших осіб із подібними обвинуваченнями.

Загалом із СІЗО вийшли 11 осіб.

Осіб, яких обвинувачують або вже засуджено за вчинення терористичних актів на території Одеси та області, планують обміняти на громадян України, яких захопили бойовики.

Усіх їх вивезли на контрольний пункт в'їзду/виїзду (КПВВ) "Майорське" біля Горлівки, де у неділю планують провести обмін.

Як відомо:

  • 9 грудня відбувся саміт у Нормандському форматі, де лідери чотирьох країн досягли низки домовленостей щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Зокрема, домовилися про режим припинення вогню до кінця 2019 року та про розведення сил ще на трьох ділянках до кінця березня 2020 року.
  • На зустрічі президент України Володимир Зеленський вимагав обміну "всіх на всіх", тоді як президент РФ Володимир Путін — обміну "всіх встановлених на всіх встановлених".
  • 23 грудня тристороння контактна група домовилась про обмін утримуваних осіб до кінця року.
На початок