Знищення корабля РФ "Сергей Котов" посилення наступу росіян на Запоріжжі. Тиждень на фронтах

Знищення корабля РФ "Сергей Котов" посилення наступу росіян на Запоріжжі. Тиждень на фронтах

Презентація нового українського морського дрона Sea Baby "Авдіївка", 5 березня 2024
Бригадний генерал військової контррозвідки України на презентації нового українського морського дрона Sea Baby "Авдіївка", Київщина, 5 березня 2024. AP Photo/Evgeniy Maloletka

Росіяни посилили наступ на Запоріжжі в районах Вербового та Роботиного, Українські військові знищили російський патрульний корабель "Сергей Котов" у Криму та відбивають атаки армії РФ по всій лінії фронту — від Харківщини до півдня країни. Суспільне розповідає, як пройшов тиждень на фронтах.

Купʼянський та Лиманський напрямки

На Харківщині росіяни атакують на північному сході від Купʼянська — біля Синьківки та на південному сході від міста — поблизу Табаївки. На Лиманському напрямку — бої по лінії Білогорівка, Спірне, Верхньокам'янське (на схід від Лиману), поблизу Тернів — це на північний схід від міста та в районі Роздолівки (на південь від Сіверська).

Бахмутський напрямок

Армія РФ наступає в районах Богданівки (північний захід від Бахмута) та Кліщіївки, Іванівського й Андріївки.

Авдіївський напрямок

Сили оборони відбивають атаки на захід від Авдіївки, по лінії Бердичі, Семенівка Орлівка, Тоненьке, Первомайське, Невельське.

Авдіївський напрямок 8 березня 2024
Графіка: Суспільне

Новопавлівський напрямок

Росіяни атакують в напрямку Новомихайлівки (на південь від Марʼїнки), Георгіївки — на північний захід від Марʼїнки, та в районі Красногорівки — на південь від міста.

Південь

На півдні Донеччини армія РФ штурмує в районі Урожайного. На Запоріжжі — в районах Гуляйполя та Малинівки й поблизу Роботиного та західніше Вербового — на цих напрямках росіяни на тижні посилили наступ.

Тил РФ

4 березня кіберфахівці ГУР зламали сервери Міноборони РФ.

5 березня Сили оборони знищили російський патрульний корабель "Сергей Котов" у Криму. Також, у Бєлгородській області РФ сталася пожежа на нафтобазі. Це спецоперація ГУР.

6 березня у Курській області РФ, через атаку БПЛА, загорівся склад паливно-мастильних матеріалів.

На початок