"Ми хотіли творити історію, але не так". "МЮ" та "Ліверпуль" оновили власні антирекорди в АПЛ

. АР

Цими вихідними два гранди англійського футболу оновили свої антирекорди за кількістю пропущених м'ячів у АПЛ.

Нічого не віщувало біди для обидвох команд, оскільки у "МЮ" матч був проти "Тоттенгему" вдома, а манкуніанці

Що сталося

"Манчестер Юнайтед" приймав удома лондонський "Тоттенгем", який очолює екснаставник манкуніанців - Жозе Моуріньо. Португалець зумів досягти приголомшливого досягнення: його команді вдалося забити шість голів на "Олд Траффорд" та повторити антирекорд "червоних дияволів" за пропущеними голами вдома.

"Юнайтед" забив першим на другій хвилині з пенальті, який реалізував Фернандеш. Проте, потім Ндомбеле та Сон вивели "шпори" вперед у рахунку. Марсьяль був вилучений на 28-й хвилині, а до кінця першого тайму лондонці забили ще двічі - відзначився Кейн та Сон, який оформив у цьому матчі дубль та два асисти. Наразі, у корейця за системою "гол + пас" дев'ять очок (7+2), він очолює гонку бомбардирів.

У другому таймі гості забили ще двічі - довели рахунок до принизливого Кейн та Аллі. У підсумку, 6:1 - перемога "Тоттенгема".

Стільки ж "МЮ" пропускав, хіба що, від своїх сусідів із "Сіті". Тоді "Юнайтед" очолював Сер Алекс Фергюсон, а "містян" - Роберто Манчіні. Підсумковий рахунок матчу 1:6.

Топ-5 поразок "МЮ" в історії

1. "Іпсвіч Таун" - "Манчестер Юнайтед" 6:0 (1980)

2. "Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем" - 1:6 (2020)

3. "Манчестер Юнайтед" - "Манчестер Сіті" 1:6 (2011)

4. "Челсі" - "Манчестер Юнайтед" 5:0 (1999)

5. "Ньюкасл" - "Манчестер Юнайтед" - 5:0 (1996)

Сульшер після матчу сказав, що його команда добре розпочала гру, проте потім стався колапс, який призвів до цієї поразки.

"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенгем" - 1:6. Відеоогляд матчу

Чинний чемпіон Англії "Ліверпуль" грав на виїзді проти "Астон Вілли". Бірмінгемці розглядалися аутсайдерами матчу і, здавалося би, ніщо не могло завадити мерсисайдцям взяти чергові три очки. Проте, бірмінгемці одразу захопили ініціативу та завдяки трьом влучним ударам вели 3:1 у матчі. Потім для команди Юргена Клоппа почалася катастрофа, яка тривала до самого кінця поєдинку.

"Вілла" почала забивати рано - Воткінс забив уже на четвертій хвилині, а на 22-й оформив дубль. До слова, саме він став героєм матчу, оформивши хет-трик та віддавши одну гольову передачу.

За "Ліверпуль" забив Салах по голу в кожному з таймів, а за "Астон Віллу" відзначався Барклі, Макгінн та двічі Гріліш.

Зрештою, "Ліверпуль" поступився 2:7 та оновив антирекорд за найбільш розгромними поразками в своїй історії.

Топ-5 найбільших поразок "Ліверпуля" в історії

1. "Астон Вілла" - "Ліверпуль" - 7:2 (2020)

2. "Сток Сіті" - "Ліверпуль" - 6:1 (2015)

3. "Астон Вілла" - "Ліверпуль" - 5:0 (2019)

4. "Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" - 5:0 (2017)

5. "Ковентрі Сіті" - "Ліверпуль" - 5:0 (1992)

Юрген Клопп після матчу сказав, що він обіцяв, що його команда творитиме історію, проте, не таким чином.

Кому хочеться програвати 2: 7? Кілька років тому ми сказали собі, що хочемо творити історію. Це був історичний момент, але явно не того типу, - сказав німецький наставник після матчу.

"Астон Вілла" - "Ліверпуль" - 7:2. Відеоогляд матчу