12 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу: що вони запропонували

12 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу: що вони запропонували

12 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу: що вони запропонували
Суспільне Дніпро

Ще 12 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу за урядовою програмою "Власна справа". Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.

За інформацією з центру, обирали серед тих, хто подавав заяви на отримання мікрогрантів з 20 листопада по 3 грудня 2023 року.

Завдяки отриманим коштам у Дніпрі планують відкрити нову кав’ярню, магазин зоотоварів та розважальний центр, надаватимуть ремонтні послуги, у Кривому Розі запрацює новий заклад харчування, магазини будматеріалів та косметики, розширить роботу поліграфічна студія та зросте виробництво м'ясних закусок, у Жовтих Водах буде створено ІТ школу тощо.

Загалом з початку 2023 року 473 жителі Дніпропетровщини перемогли у відборі на гранти, з них – 44 переселенці. Їхні бізнес-плани передбачають створення 1010 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області майже 110 млн гривень.

Як подати заявку

Подати заявку на грант урядового проєкту «єРобота» можна через портал Дія.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка центру зайнятості в Дніпрі – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP

Програми надання грантів, які реалізуються в рамках урядового проєкту єРобота

Служба зайнятості супроводжує дві з програм надання грантів, які реалізуються в рамках урядового проєкту єРобота.

За програмою "Власна справа" можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Подати заявку на отримання гранту разом із бізнес-планом можна через Портал "Дія". До заяви обов'язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу. Обов'язковою умовою участі в програмі є створення нових робочих місць, які грантоотримувач має створити протягом шести місяців з дати отримання коштів.

Для учасників бойових дій, людей із інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя впроваджена окрема грантова програма для власного підприємництва, яка передбачає надання грантів:

  • до 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;
  • до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць;
  • до 1 мільйона гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП, за умови створення чотирьох і більше нових робочих місць.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок