Смаколики для ЗСУ. У миколаївському кафе готують їжу для військових на фронт

Смаколики для ЗСУ. У миколаївському кафе готують їжу для військових на фронт

Антон Бєлан — волонтер, який готує для ЗСУ на базі власного кафе у Миколаєві. До приготування їжі та пакунків долучаються і колеги, а також його донька, яка додає свої малюнки з побажаннями для захисників.

Про волонтерську діяльність підприємець розповів кореспондентам Суспільного.

Миколаївець Антон — шеф-кухар у власному закладі. Протягом чотирьох місяців тут чоловік разом із командою готують домашню їжу для військовослужбовців. Говорить, роблять це аби почастувати захисників на фронті чимось смачним.

"Вирішив спробувати завакуумувати борщ, ми це зробили, трохи помучилися, але зробили. Відправили хлопцям. Після того, як були відгуки від хлопців, що вони беруть з собою саме на нуль, споживають холодним. Але це не консерва", — каже Антон.

Антон Бєлан, 4 січня 2024 року.
Антон Бєлан, 4 січня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв.
"Ми вирішили, що у нас є можливість готувати щось саме, смачне, і хлопці як беруть на нуль, так і коли повертаються можуть споживати смачну їжу, так ми до цього прийшли й розвиваємось", — додає він.

Борщ, млинці, гречку з м’ясом та навіть святкову кутю вже отримали захисники на різних напрямках фронту. Пакунки відправляли на Херсонщину, Луганщину та Донеччину. Смаколики отримали й захисники з Харківщини, Запоріжжя та Миколаївщини.

Антон каже, процес підготовки до відправлення займає близько тижня. Спочатку їжу готують, потім вакуумують та збирають пакунки.

"Ми насипаємо, кладемо, тримаємо. Рідина в вакуумі починає закипати та виливається, тому ми придумали такий лайфхак з прищіпками", — говорить Антон.

Антон готує їжу для ЗСУ, 4 січня 2024 року.
Антон готує їжу для ЗСУ, 4 січня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв.

Для більшої надійності борщ додатково поміщають у ще один пакет та повторно вакуумують.

Власник закладу каже, хлопці можуть покласти собі їжу такого формату прямо у кишеню та з’їсти коли з’явиться така нагода. Термін зберігання — 90 діб. До приготування їжі долучаються всі співробітники кухні. Одна з них — Тетяна, каже, просто підтримують свого керівника у такій ініціативі.

"Це не обов’язок, це якби теж допомога, наш шеф допомагає, а ми його підтримуємо. Звісно це допомога, хто як може до перемоги. Хлопцям дуже важко, тому важливо, щоб було щось домашнє, це якось підіймає настрій і дух бойовий, це дуже важливо", — каже кухарка.

Його маленька донечка теж не залишається осторонь. Шестирічна Міхєліна додає до іншого свої малюнки для захисників.

Донька Антона малює для ЗСУ, 4 січня 2023 року.
Донька Антона малює для ЗСУ, 4 січня 2023 року. Фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв.

Шеф-кухар каже, до пакунка додають окопні свічки, шкарпетки, цукерки та інше. Наповненість залежить від потреб військових.

Станом на четверте січня співпрацює з іншими волонтерами та знайомими, які відправляють допомогу бійцям через Антона, який сам збирає всі ці пакунки.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок