Ситуація на сході: відсутність авіаударів, резерви РФ під Бахмутом та наступ на Часів Яр

Ситуація на сході: відсутність авіаударів, резерви РФ під Бахмутом та наступ на Часів Яр

Ситуація на сході: відсутність авіаударів, резерви РФ під Бахмутом та наступ на Часів Яр
Фото: Genya Savilov/AFP/Getty Images

Росіяни утримуються від авіабомбових ударів на сході через нещодавнє збиття російських літаків. Крім того, під Бахмутом помітний спад інтенсивності боїв, але росіяни підтягують резерви та не полишають наміру продовжити наступ.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних сил України Володимир Фітьо

"На Бахмутському напрямку ворог намагається наступати саме в напрямку Часового Яру. Намагаються захопити Богданівку, та відновити втрачене положення в районах Кліщіївки, Курдюмівки", — повідомив Володимир Фітьо.

Російські війська завдали 505 обстрілів з артилерії та 41 удар дронами, додав він. Водночас українські військові вбили або поранили 27 окупантів та уразили один склад з боєприпасами.

Фітьо наголосив, що наразі під Бахмутом спостерігається відносний спад інтенсивності бойових дій, але українські військові бачать, що армія РФ підтягує додаткові резерви та не відмовляється від намірів продовжувати штурмувати.

На Лимано-Куп'янському напрямку російські сили завдали 639 обстрілів з артилерії, 20 ударів з дронів-камікадзе та шість авіаударів, але авіабомби не скидали, розказав Фітьо.

"Мабуть, вони вже бояться літати після невдалого досвіду, який вони отримали на півдні", — додав він.

Українські військові на цьому напрямку вбили або поранили 56 солдатів російської армії, уразили три одиниці техніки, серед яких один танк.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок