ЄС представили кандидата на посаду міського голови Запоріжжя

ЄС представили кандидата на посаду міського голови Запоріжжя

ЄС представили кандидата на посаду міського голови Запоріжжя

Політична партія "Європейська Солідарність" представила кандидата на посаду міського голови Запоріжжя на місцевих виборах 2020. Ним став ветеран АТО Валерій Прозапас.

Про це представники партії повідомили на конференції  Запорізької територіальної організації партії, що відбулася на острові Хортиця 19 вересня. Кандидат на посаду міського голови Запоріжжя, ветеран АТО Валерій Прозапас - в минулому учасник бойових дій російсько-української війни на Донбасі, офіцер оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр, учасник Революції Гідності, а наразі є директором з будівництва ТОВ «Інфра-Буд».

Читайте також: Партія Зелених презентувала своїх кандидатів в Запорізькій області

Загалом серед команди "Європейської солідарності" учасники АТО-ООС, волонтери та підприємці: Олена Ярошенко (волонтерка), Микола Бєлий (підприємець), Андрій Хімічев (ветеран АТО, підприємець) Євген Олексенко (учасник АТО, призер "InvictusGames") та інші.

Що відомо

  • ЦВК оголосила, що виборча кампанія чергових і перших виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів стартує 5 вересня. А до 6 вересня включно партії повинні подати в ЦВК копії рішення про участь їхніх місцевих організацій у виборах. До 9 вересня ЦВК має оприлюднити перелік партій, які вирішили брати участь у виборах.
  • У територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч депутатів сільської, селищної, міської ради обиратимуть за мажоритарною системою в багатомандатних виборчих округах. У кожному такому окрузі при цьому може бути обрано не менше двох і не більше чотирьох депутатів.
  • У територіальних громадах з кількістю виборців 10 тисяч і більше депутатів обиратимуть за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій у територіальних виборчих округах, на які поділяється єдиний багатомандатний виборчий округ.
  • На місцевих виборах-2020 є обов’язковим дотримання гендерної квоти під час формування виборчих списків місцевих організацій політичних партій (40%). Тобто, серед кожних п’яти кандидатів у виборчому списку має бути щонайменше дві жінки.
На початок