У Броварах виділили кошти на транспорт для ЗСУ і місцевої тероборони

У Броварах виділили кошти на транспорт для ЗСУ і місцевої тероборони

Бровари за кошти місцевого бюджету забезпечать транспортом підрозділи ЗСУ і тероборони
Авто для ТрО, Бровари, Київська область, грудень 2023 р. Фото: Броварська міська рада/Facebook

У Броварах за кошти міського бюджету придбали два позашляховики для підрозділу територіальної оборони. Вартість одного авто — 800 тис. грн. Також місто виділить 12 млн грн на закупівлю вантажівок для ЗСУ.

Про передачу двох автомобілів бійцям ТрО інформує Броварська міська рада у Facebook.

Дві машини Reno Duster Zen для ДФТГДобровольче формування територіальної громади "Дозор" закупили за кошти місцевого бюджету за Програмою підтримки ТрО. Транспорт допоможе патрулювати місто під час комендантської години й виконувати інші бойові завдання.

Вартість одного автомобіля з додатковим обладнанням — 800 тис. грн. Обслуговування і ремонт бере на себе комунальне підприємство "Бровари-Благоустрій".

Крім того, міська рада Броварів виділила 12 млн грн на закупівлю вантажних автомобілів-тягачів на потреби ЗСУ. Таке рішення депутати ухвалили на позачерговій сесії сьогодні, 14 грудня.

Про це написав у Telegram міський голова Ігор Сапажко.

За його словами, спецтехніка вже в Україні, тому оперативне виділення фінансування дає можливість якнайшвидше доставити тягачі до військових підрозділів.

Що відомо про допомогу від Київщини військовим ЗСУ

В Ірпені 6 грудня, у День Збройних сил України, передали допомогу військовослужбовцям. За кошти місцевої громади для воїнів придбали транспорт і необхідну техніку на суму 4 млн грн.

У листопада депутати Ірпінської міськради проголосували за виділення 2,5 млн грн на потреби військових Збройних сил та Національної гвардії. До того в Ірпені організували акцію "1 день роботи для ЗСУ" — збір від працівників міської ради на потреби армії.

Бучанська громада на Київщині передала два автобуси і позашляховик для ЗСУ. Позашляховик Chevrolet та два автобуси Mercedes-Benz служитимуть 47-ій окремій мехбригаді.

Також коштом місцевого бюджету придбали 10 дронів Mavic 3. Їх передали воїнам у найгарячіші точки. На придбання дронів виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень.

У грудні на шкільних ярмарках у Бучанській громаді зібрали майже мільйон гривень для ЗСУ. Кошти витратять на закупівлю дронів-камікадзе.

Київська митниця передала військовій частині Збройних сил України три легкові автомобілі. А Київська обласна військова адміністрація направила військовим 21 позашляховик.

Для підрозділів ППО на Київщині передали 45 позашляховиків та необхідне оснащення.

На початок