Ірпінь спрямує 2,5 млн грн на підтримку військових

Ірпінь спрямує 2,5 млн грн на підтримку військових

Ірпінь виділить 2,5 млн грн на потреби військових Збройних сил та Національної гвардії. Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради у четвер, 2 листопада.

Про це поінформував у Telegram міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, депутати міськради майже одностайно проголосували за рішення спрямувати 1 мільйон гривень на термінові потреби воїнів зі 133-го батальйону ТрО.

1,5 мільйона гривень з місцевого бюджету підуть на допомогу Нацгвардії.

"На всі інші запити військових зберемо своїми силами ще один мільйон гривень під час акції від працівників міської ради "1 день роботи для ЗСУ", — написав Маркушин.

Що відомо про допомогу від Київщини військовим ЗСУ

В Ірпені 31 жовтня організували акцію "1 день роботи для ЗСУ" — збір від працівників міської ради на потреби військових. На зібраний 1 млн грн закуплять дрони, авто, їжу та спорядження для захисників.

Бучанська громада на Київщині передала два автобуси і позашляховик для ЗСУ. Позашляховик Chevrolet та два автобуси Mercedes-Benz служитимуть 47-ій окремій мехбригаді.

Також коштом місцевого бюджету придбали 10 дронів Mavic 3. Їх передали українським військовим у найгарячіші точки. На придбання дронів виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Київська митниця передала військовій частині Збройних сил України три легкові автомобілі. А Київська обласна військова адміністрація направила військовим 21 позашляховик.

Для підрозділів ППО на Київщині передали 45 позашляховиків та необхідне оснащення.

На початок