Отруєння студентів у Полтаві: які результати обстежень працівників їдальні Полтавської політехніки

Отруєння студентів у Полтаві: які результати обстежень працівників їдальні Полтавської політехніки

Результати досліджень
Результати лабораторних досліджень. Полтавська політехніка

У співробітників їдальні Полтавської політехніки патогенної та умовно-патогенної мікрофлори не знайшли. Такі результати досліджень, які проводили через масове отруєння студентів у Полтаві, яке зафіксували 6 грудня.

Про це йдеться на сайті університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Дослідження проводила обласна інфекційна лікарня.

"Під час перевірки ми надали усі сертифікати на харчові продукти, які використовуються для приготування їжі, документи від постачальників. Ми убезпечуємо колектив і відвідувачів від неякісних продуктів, робота їдальні суворо регламентується чинним законодавством і вимогами до місць громадського харчування", — повідомив на сайті вишу перша проректорка Олена Філонич.
Дослідження отруєння студентів
Один із результатів лабораторного дослідження. Полтавська політехніка

Що відомо про отруєння студентів у Полтаві

Про отруєння 27 студентів у Полтаві стало відомо 6 грудня. За даними керівника Полтавської ОВА Проніна, йдеться про студентів юридичного інститут, які харчувалися у закладі громадського харчування «Студентське кафе», яке розташоване на території Полтавської політехніки. Їх госпіталізували.

Того ж дня у юридичному інститут спростували інформацію про отруєння саме їхніх студентів, як і в Полтавській політехніці, що це відбулося у їхньому закладі.

Правоохоронці щодо цього розпочали кримінальне провадження за статтею «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

14 грудня на територію "Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка" не пустили працівників Держпродспоживслужби. Вони прийшли у заклад з перевіркою щодо отруєння студентів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок