Швед Дуплантіс побив світовий рекорд Сергія Бубки, який тримався 26 років

Швед Дуплантіс побив світовий рекорд Сергія Бубки, який тримався 26 років

Швед Дуплантіс побив світовий рекорд Сергія Бубки, який тримався 26 років Diamond League

Арман Дуплантіс першим в історії стрибнув 6.15 метри на відкритому повітрі.

20-річний шведський стрибун з жердиною Арман Дуплантіс встановив новий світовий рекорд на відкритому повітрі. На етапі Діамантової ліги в Римі Дуплантіс взяв висоту 6.15 метри.

Читайте також: Швед Дуплантіс абсолютний світовий рекордсмен. Він перевершив останній рекорд Бубки

Мондо Дуплантісу вдалося побити рекорд Сергія Бубки, який у липні 1994 року стрибнув на відкритому повітрі на 6.14 метри. Український атлет тоді виконав свій стрибок теж в Італії, в місті Сестрієре.

Читайте також: Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі

Рекорд Бубки тримався понад 26 років. Ніхто в історії не стрибав вище 6.05 метри, аж допоки висоту 6.06 м в 2019 році не підкорив американець Сем Кендрікс. У вересні 2020 року швед Дуплантіс взяв висоту 6.07 метри - усі наступні змагання він намагався підкорити 6.15 метри.

І за два тижні, на етапі Діамантової ліги Мондо все-таки зміг успішно виконати стрибок на 6.15 метри: він взяв цю висоту з другої спроби.

Тепер Дуплантісу належать абсолютно всі світові рекорди у стрибках з жердиною: 6.18 метри загалом (у закритому приміщенні) та 6.15 метри на відкритому повітрі.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start