Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі

Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі

Переможний дубль українок. Левченко перемогла Магучіх на етапі Діамантової ліги в Римі Diamond League

Юлія Левченко виграла останній етап Діамантової ліги у жіночих стрибках у висоту, а Ярослава Магучіх - друга.

Якщо у 2020 році на змагання заявляються Юлія Левченко та Ярослава Магучіх, то перше-друге місе неодмінно залишається за українками. Так було на чотирьох змаганнях у цьому сезоні, а етап Діамантової ліги став п'ятим аналогічним стартом.

На попередніх двох етапах Діамантової ліги перемагала Ярослава Магучіх, а Юлія Левченко займала друге місце. Але загалом у боротьбі між українками до етапу в Римі була нічия - по дві перемоги у кожної.

Читайте також: Перемога Магучіх на етапі Діамантової ліги в Монако. Як це було

Змагання в Римі були заключним етапом для висотниць у сезоні Діамантової ліги, і дівчата показали найбільш конкурентний виступ. Одразу чотири атлетки взяли планку на висоті 1.95 метри, серед них і дві українки.

Щоправда, боротьби на висоті 2 метри та вище не вийшло. Ярослава Магучіх, як і Нікола Макдермотт та Еріка Кінсі, вилетіли зі змагань на 1.98 метри - жодна з дівчат не змогла взяти планку з трьох спроб. Відповідно, вони закінчили змагання з однаковим результатом 1.95 метри - Магучіх посіла друге місце, оскільки з першої спроби взяла висоту 1.95 метри.

Читайте також: "Золото" Магучіх та "срібло" Левченко на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі. Як це було

Щодо Юлії Левченко, то в Римі її неможливо було зупинити. Українка кожну висоту брала з першої спроби: і 1.95 метри, і 1.98 метри. Залишившись наодинці в секторі, Левченко вийшла на висоту 2.01 метри, яка могла б стати найкращим результатом сезону у світі. Але українка з трьох спроб не змогла її взяти. Відтак, перемога з результатом 1.98 метри.

Юлія не тільки виграла свій перший етап Діамантової ліги в сезоні, але й вийшла вперед у боротьбі з Ярославою Магучіх. Тепер у неї 3 перемоги в очних змаганнях у цьому сезоні, а у Ярослави - 2.

Діамантова Ліга. Рим. Жіночі стрибки у висоту: результати

1. Юлія Левченко (Україна) - 1.98 м

2. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.95 м

3. Нікола Макдермотт (Австралія) - 1.95 м

4. Еріка Кінсі (Швеція) - 1.95 м

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start