Нова хвиля повідомлень про мінування на Київщині: сапери шукають вибухівку у школах Броварів

Нова хвиля повідомлень про мінування на Київщині: сапери шукають вибухівку у школах Броварів

Нова хвиля повідомлень про мінування на Київщині
Поліцейські Київщини перевіряють повідомлення про замінування навчальних закладів у Броварах. Фото: поліція Київщини/Facebook

Зранку, 11 грудня, до поліції повідомили про можливу небезпеку у закладах освіти міста Бровари. Днями правоохоронці Київщини теж отримували анонімне повідомлення про можливу небезпеку. Тоді йшлося про мінування одного із торгових центрів Борисполя.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Зазначається, що у понеділок поліцейські Київщини перевіряють повідомлення про замінування навчальних закладів Броварах.

"Наразі правоохоронці перевіряють приміщення та прилеглу територію", — йдеться у повідомленні.

У п'ятницю увечері, 8 грудня, правоохоронці Київщини теж отримали повідомлення про мінування. Тоді йшлося про можливу небезпеку в одному з торгових центрів Борисполя. Територію обстежили сапери зі службовими собаками. Вибухівку не знайшли.

Що відомо про неправдиві повідомлення про замінування на Київщині

Наприкінці листопада правоохоронці обстежували будівлю міської ради в Білій Церкві на Київщині після анонімного повідомлення про можливу небезпеку.

31 жовтня до поліції надійшло повідомлення про можливу небезпеку в одному з навчальних закладів на Білоцерківщині. Вибухотехніки спростували таку інформацію.

Від початку цього навчального року в Києві та області прокотилася хвиля повідомлень про замінування освітніх закладів. 1 вересня до столичної поліції надходила інформація щодо замінування усіх середніх шкіл, розташованих у місті. Після перевірки вибухівку не знайшли.

4 вересня поліцію повідомили про замінування усіх торгово-розважальних центрів Києва. Окрім того, вночі поліція отримала повідомлення щодо замінування всіх вокзалів Києва та деяких медичних закладів. Усі повідомлення виявилася неправдивими.

Президент Володимир Зеленський раніше заявив, що переважна частина неправдивих повідомлень про "мінування" шкіл і дитсадків у Києві та в інших регіонах надходили з ОРДЛО та Криму, тимчасово окупованих Російською Федерацією.

На початок