Марина Бех-Романчук - про результати після карантину та плани на кінцівку сезону

Марина Бех-Романчук - про результати після карантину та плани на кінцівку сезону

Ексклюзивно
Марина Бех-Романчук - про результати після карантину та плани на кінцівку сезону World Athletics

Українська атлетка поділилася Суспільне Спорт враженнями про свої цьогорічні результати, тренування без наставника та майбутні старти.

Марина Бех-Романчук за останній місяць провела шість стартів, останній з яких - на вихідних у Берліні. Там атлетка здобула "золото" з найкращим результатом у сезоні.

Українська стрибунка в довжину розповіла у коментарі Суспільне Спорт про свої результати в 2020 році. Вже зараз в її активі чотири стрибки за 6.80 метри, такою стабільністю не може похвалитися жодна інша атлетка.

"Радує, що показую стабільні результати, дуже кучні стрибки, один біля одного. Я розумію, що якщо провести якіснішу підготовку, якщо зробити роботу, яку не виконали у цьому році, то можна показувати значно кращі результати".

Останні кілька змагань Марина Бех-Романчук провела без свого тренера, який залишився в Україні. Причина - тренер прихворів, і щоб не ризикувати він повернувся додому. На цих змаганнях зі спортсменкою перебував її батько, він виконував роль відеографа: записував усі стрибки, пересилав їх тренеру, аби той міг розібрати їх з Мариною.

Після шести змагань за останній місяць Марина Бех-Романчук повернулася в Україну, де зараз працює з тренером і готується до останнього старту в сезоні.

"Зараз тиждень перебуватиму вдома, нарешті проведу тренування з тренером - довго його не бачила, каталася по стартах сама. У мене залишається один старт у цьому сезоні - Діамантова ліга в Досі".

Саме в Досі в 2019 році Марина Бех-Романчук здобула "срібло" чемпіонату світу. Цього сезону вона виступала на одному старті в Діамантовій лізі: виграла змагання в Стокгольмі.

Читайте також: "Це не мій максимум, могла додавати більше 10 сантиметрів". Бех-Романчук - про перемогу в Берліні

Етап Діамантової ліги має пройти в Досі (Катар) 9 жовтня 2020 року.

Що відомо:

- Всі етапи Діамантової ліги цього сезону будуть окремими змаганнями, за підсумками яких спортсменам не будуть присуджуватися бали;

- Цього сезону не буде переможців загального заліку, а також не відбудеться фінал у Цюріху (Швейцарія).

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів