"Це не мій максимум, могла додавати більше 10 сантиметрів". Бех-Романчук - про перемогу в Берліні

"Це не мій максимум, могла додавати більше 10 сантиметрів". Бех-Романчук - про перемогу в Берліні

Ексклюзивно
"Це не мій максимум, могла додавати більше 10 сантиметрів". Бех-Романчук - про перемогу в Берліні Thomas Windestam DECA Text&Bild

Марина Бех-Романчук розповіла Суспільне Спорт про те, як здобувала "золото" на міжнародних змаганнях ISTAF у Берліні.

Українська стрибунка в довжину у Берліні показала найкращий результат сезону - 6,87 метра, перевершивши чинну чемпіонку світу, німкеню Маланку Мігамбо на 10 сантиметрів.

Це була перша перемога Марини над Малайкою у 2020 році. Однак Бех-Романчук не до кінця задоволена своїм виступом у Берліні. Про це вона розповіла у ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

"Результатом змагань я задоволена - виграла з непоганим показником. Але це не та мета, яку я ставила перед собою. Стрибок на 6.87 метри - це непогано, він приніс мені перемогу. Однак у Берліні я могла стрибати далі. У спробі на 6.87 метри у мене була «тачка з помилками», якби їх забрати, виконати стрибок якісніше, то можна було додавати не 5-10 сантиметрів, а значно більше", -

За її словами, під час стрибка вона не відчувала, що зможе витиснути такий результат.

"От я не приземлялася в яму у стрибку на 6.87 метри, а падала в неї. Це було таке собі піке. Коли я вийшла з сектора, повернула голову і побачила на табло "6.87", то була шокована.

Тож я розумію, що це не мій максимум. Мені не вдалося реалізувати ту фізичну форму, в якій зараз перебуваю. Не вдалося її реалізувати через великий пробіл у технічній роботі, яку не вдалося виконати через карантин, травми та інші причини".

Читайте також: "Коли повертаєшся у ритм, хочеш усвідомити, як жила раніше". Інтерв'ю Бех-Романчук про старт сезону

Конкуренція між Мариною Бех-Романчук та Маланкою Мігамбо триває останні кілька років. Мігамбо взяла "золото" на чемпіонаті Європи-2018 та чемпіонаті світу-2019, Бех-Романчук двічі здобула "срібло". У цьому сезоні Малайка обіграла Марину в Дессау, але поступилася в Берліні

Читайте також: Бех-Романчук з найкращим результатом сезону виграла змагання в Берліні. Вона обійшла чемпіонку світу

"Я люблю змагатися з Малайкою - вона моя головна конкурентка. Вона саме та, хто заводить мене на змаганнях, завдяки кому я прогресую і додаю в результатах. З нею хочеться стрибати і боротися. От ті два старти в Німеччині, де ми боролися - це хороший досвід на майбутні роки, щоб я була більш конкурентноздатною".

Читайте також: Як Марина Бех-Романчук виграла свої два інші змагання у 2020 році

У сезоні 2020 року Марина Бех-Романчук виступила на шести міжнародних стартах: тричі українка брала "золото", а тричі - "срібло". Попереду на стрибунку в довжину чекає ще один старт, етап Діамантової ліги в Досі.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика