Бех-Романчук з найкращим результатом сезону виграла змагання в Берліні. Вона обійшла чемпіонку світу

Бех-Романчук з найкращим результатом сезону виграла змагання в Берліні. Вона обійшла чемпіонку світу

Бех-Романчук з найкращим результатом сезону виграла змагання в Берліні. Вона обійшла чемпіонку світу istaf.de

Марина Бех-Романчук змогла виграти змагання в Берліні, домашні для її головної суперниці Малайки Мігамбо.

Марина Бех-Романчук удруге за тиждень змагалася в одному секторі з чинною чемпіонкою світу, німкенею Малайкою Мігамбо. Удруге змагання проходили на домашньому стадіоні для Малайки - у вівторок вони змагалися в німецькому Дессау, а тепер - в Берліні.

Якщо в Дессау чемпіонка світу Мігамбо взяла "золото", залишивши Бех-Романчук за спиною, то в Берліні українка взяла реванш.

Читайте також: "Коли повертаєшся у ритм, хочеш усвідомити, як жила раніше". Інтерв'ю Бех-Романчук про старт сезону

Марина Бех-Романчук в третьому стрибку вечора показала результат 6.87 метри - це найкращий стрибок українки в сезоні. Раніше вона двічі стрибала на 6.85 метри.

Малайка Мігамбо не показала максимум своєї стрибучості, лише одного разу стрибнула далі ніж 6.55 метри - її найкращий результат 6.77 метри. Бех-Романчук крім стрибка на 6.87 метри, стрибала також на 6.77 та 6.70 метрів.

Читайте також: Як Марина Бех-Романчук виграла свої два інші змагання у 2020 році

"Бронза" в Берліні дісталася британці Жасмін Соєрз, яка стрибнула 6.67 метри. Це рівно на 20 сантиметрів гірше, ніж результат Марини, та на 10 сантиметрів гірше за стрибок Малайки. Четверте місце в румунку Аліни Ротару - 6.59 метри.

Для Бех-Романчук перемога в Берліні стала третьою в сезоні. Загалом вона змагалася на міжнародних стартах у 2020 році шість разів: три "золота" та три "срібла".

Берлін. Жіночі стрибки в довжину

1. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.87 м

2. Малайка Мігамбо (Німеччина) - 6.77 м

3. Жасмін Соєрз (Велика Британія) - 6.67 м

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start