Ремонт Кільцевої дороги в Києві продовжили. "Київавтодор" назвав причини

Ремонт Кільцевої дороги в Києві продовжили. "Київавтодор" назвав причини

Ремонт Кільцевої дороги в Києві продовжили до кінця грудня
Ремонт Кільцевої дороги, Київ, 4 грудня 2023 р. Фото: "Київавтодор"/Facebook

У столиці до кінця грудня продовжили терміни капітального ремонту ділянки Кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до повороту в м. Вишневе. Через дорожні роботи діятимуть обмеження для руху транспорту.

Про це інформує комунальна корпорація "Київавтодор" у Facebook.

Як пояснили в компанії, завершити роботи до початку грудня завадили несприятливі погодні умови. Крім того, блокування вантажів на кордоні з Польщею призвело до затримки постачання сировини для виготовлення асфальтобетону.

Рух транспорту обмежений на двох смугах ділянки Кільцевої дороги в кожному напрямку. Також закритий лівий поворот із Кільцевої дороги на вул. Миколи Трублаїні та з вул. Миколи Трублаїні на Кільцеву дорогу (у бік Одеської площі).

Ремонт Кільцевої дороги в Києві продовжили. "Київавтодор" назвав причини
Обмеження руху на ділянці Кільцевої дороги, Київ, 4 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Поновити проїзд планують наприкінці 2023 року.

У "Київавтодорі" також розказали, які роботи нині ведуться на цьому об'єкті. Дорожники встановлюють на трасі нову систему дощової каналізації. Уздовж усієї ділянки прокладають мережу зовнішнього освітлення із сучасними енергоощадними LED-світильниками.

Паралельно готують щебеневу основу для подальшого асфальтування проїжджої частини. Асфальт укладатимуть у три шари, щоб збільшити термін експлуатації покриття.

Як зауважили у "Київавтодорі", оновлення Кільцевої дороги дозволить комплексно з'єднати три ділянки відремонтованої дороги і забезпечить безперебійний рух транзитного транспорту в об'їзд столиці.

Капітальний ремонт ділянки Кільцевої дороги від виїзду з міста Вишневе до Жулянського шляхопроводу почали наприкінці вересня. Роботи планували завершити до 1 грудня.

Що відомо про ремонт доріг та зміни в русі транспорту у Києві

У Києві маршрут автобусів № 28 змінюється орієнтовно до 1 січня 2024 року. Це пов'язано із прокладанням інженерних мереж на вул. Василя Жуковського.

З 1 до 10 грудня на вул. Героїв Дніпра у напрямку вулиць Богатирської та Полярної запроваджуються тимчасові обмеження через ремонт покриття.

До 20 грудня продовжили термін реконструкції Дегтярівського шляхопроводу на перетині вулиць Дегтярівської та О. Довженка. До того часу на мосту буде закритий рух транспорту.

На початок