У Києві тимчасово обмежать рух транспорту

У Києві тимчасово обмежать рух транспорту

Доповнено

В Оболонському районі Києва через ремонт дороги діятимуть тимчасові обмеження руху транспорту.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальну корпорацію "Київавтодор".

Зазначається, що із 1 до 10 грудня на вул. Героїв Дніпра у напрямку вулиць Богатирської та Полярної запроваджуються тимчасові обмеження. Там комунальники ремонтуватимуть дорогу.

ремонт
Фото: КМДА

"Рух транспорту буде організовано проїздом вздовж вул. Богатирської в напрямку Вишгорода. Проїзд вул. Богатирською в напрямку міста та з міста буде здійснюватися безперешкодно",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації також поінформували, що за зміненим маршрутом курсуватимуть автобуси № 41-Д, 99 та 32-ТР, що працює замість тролейбуса №32.

Автобус № 99: ст. м."Мінська" — вул. Левка Лук'яненка — просп. Оболонський — вул. Левка Лук'яненка — вул. Зої Гайдай — вул. Героїв Дніпра — місцевий проїзд уздовж вул. Богатирської, розворот біля Великої Кільцевої дороги — вул. Богатирська — вул. Полярна — просп. Маршала Рокоссовського — вул. Юрія Кондратюка — просп. Литовський — Мінський масив.

Автобус № 41-Д: ст. м."Героїв Дніпра" — просп. Оболонський — вул. Героїв Дніпра — місцевий проїзд уздовж вул. Богатирської, розворот біля Великої Кільцевої дороги — вул. Богатирська — вул. Полярна — просп. Литовський — вул. Дніпроводська — селище ДВССелище Дніпровської водопровідної станції, розташоване в Оболонському районі Києва.

Автобус № 32-ТР "Вул. Північна – вул. Сошенка": вул. Північна — просп. Володимира Івасюка — вул. Героїв Дніпра — місцевий проїзд уздовж вул. Богатирської, розворот біля Великої Кільцевої дороги — вул. Богатирська — вул. Полярна — пл. Тараса Шевченка — вул. Сошенка.

Що відомо про ремонт доріг та зміни в русі транспорту у Києві

У Києві маршрут автобусів № 28 змінюється орієнтовно до 1 січня 2024 року. Це пов'язано із прокладанням інженерних мереж на вул. Василя Жуковського.

До 1 грудня у столиці проводитимуть капітальний ремонт на ділянці Кільцевої дорогі у Києві від виїзду з міста Вишневе до Жулянського шляхопроводу. Через це рух транспорту буде обмежений.

До кінця року у місті планують завершити капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

Із 17 жовтня у столиці для поліпшення транспортного обслуговування пасажирів запустили у роботу автобусний маршрут №105 "Вулиця Тростянецька — Бориспільське шосе".

На початок