На ділянці Кільцевої дороги на два місяці обмежать рух — КМДА

На ділянці Кільцевої дороги на два місяці обмежать рух — КМДА

Ремонт доріг
Ремонт доріг у Києві (ілюстративне). Фото: УНІАН

З 27 вересня до 1 грудня проводитимуть капітальний ремонт на ділянці Кільцевої дорогі у Києві від виїзду з міста Вишневе до Жулянського шляхопроводу. Через це рух транспорту буде обмежений.

Про повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на "Київавтодор".

Зазначається, що рух транспорту буде обмежений на двох смугах у кожному напрямку. Також буде закритий лівий поворот з Кільцевої дороги на вулицю Миколи Трублаїні та з вулиці Миколи Трублаїні на Кільцеву дорогу в сторону Одеської площі.

Ремонт на Кільцевій дорозі
Схема дорожніх робіт на ділянці Кільцевої дороги у Києві. Фото: КМДА

Окрім того, з 25 до 27 вересня дорожники ремонтуватимуть тротуар на мосту через річку Либідь, що на Повітрофлотському проспекті, додали в КМДА.

Під час проведення робіт періодично обмежуватимуть рух пішоходів правою смугою в напрямку Севастопольської площі.

Ремонт на мості через річку Либідь
Схема ремонтних робіт на тротуарі на мосту через річку Либідь. Фото: КМДА

Що відомо про ремонт доріг у Києві

З 9 вересня до 1 жовтня у Києві обмежили рух транспорту на з'їзді з Дніпровського узвозу на Набережне шосе". Там комунальники ремонтуватимуть естакадний з'їзд.

З 30 серпня на вулиці Новій у Солом'янському районі столиці обмежили рух через ремонт дороги.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

З 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

До 23 вересня у столиці на шляхопроводі поблизу станції метрополітену "Лівобережна" обмежили рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційних швів шляхопроводу на перетині проспекту Броварського з вулицею Євгена Сверстюка.

На підходах до Венеціанського мосту в Гідропарку у Києві до 8 жовтня дорожники частково обмежили рух транспорту через ремонт покриття проїжджої частини.

На початок