На центральній площі Кропивницького до новорічно-різдвяних свят встановили 12 сосен

На центральній площі Кропивницького до новорічно-різдвяних свят встановили 12 сосен

На кропивницькій площі Героїв Майдану до новорічно-різдвяних свят замість штучної ялинки встановили 12 сосен. Позаминулого року 14-тиметрова ялинка на центральній площі пошкодилась через буревій.

Встановленням сосен на площі продовжили започатковану торік акцію "Кіровоградщина серцем з вами", розповіла Суспільному керівниця обласного департаменту культури Уляна Соколенко. Привезли їх та розміщували працівники комунального підприємства "Благоустрій".

"Десять сосен присвячуємо містам-героям, по одній – Збройним силам України та волонтерам. Жодної копійки не виділяли, як і минулого року. Все коштом меценатів та спонсорів, іграшки купували працівники обласної адміністрації та волонтери".
На центральній площі Кропивницького до новорічно-різдвяних свят встановили 12 сосен
Привезли та розміщували сосни працівники комунального підприємства "Благоустрій". Фото: Суспільне Кропивницький

Зі слів Уляни Соколенко, святкових заходів на площі не планують, прикрасять сосни 5 грудня. На площі вони стоятимуть місяць.

"До прикрашання долучаться громадські організації, релоковані заклади, територіальні громади, усі охочі, волонтери прийдуть. Іграшки й прикраси залишились з минулого року".

Що про сосни на площі Героїв Майдану сказали жителі Кропивницького

"Подобається, треба ж свято. Підтримую", – сказав кропивничанин Роман.

Переселенка з Луганської області Марина ідею підтримує, та вважає, що встановити святкові дерева варто було б в іншому місці.

"Хай хоч діти порадіють. Хоча тут фото наших загиблих, а поруч з ними – сосни. Можна було б десь в іншому місці їх поставити".

На початок