Аеропорт Риму отримав відзнаку за "антикоронавірусність"

Аеропорт Риму отримав відзнаку за "антикоронавірусність"

Аеропорт Риму отримав відзнаку за "антикоронавірусність"
. АР

Міжнародний аеропорт імені Леонардо да Вінчі у Римі став першим летовищем світу, яке отримало п'ять зірок нового світового рейтингу за рівнем готовності до коронавірусу.

Рейтинг COVID-19 5-Star Airport Rating розробила Skytrax - британська компанія, яка вивчає та оцінює якість надання послуг різними аеропортами та авіакомпаніями. Найвідоміша робота Skytrax - щорічний рейтинг найкращих аеропортів світу.

Через пандемію коронавірусу компанія взялася оцінювати рівень дотримання гігієни на летовищах, передає CNN.

Як повідомили в компанії, рейтинг включає перевірку процедурної ефективності, візуальний аналіз та визначення швидкості росту мікроорганізмів (ATP test)

Міжнародний аеропорт імені Леонардо да Вінчі - один з найбільш завантажених летовищ Італії. Як зазначається у рейтингу, аеропорт набрав бали за зручність читання вивісок різними мовами, суворе дотримання вимоги носіння масок, помітність роботи прибиральників та продуктивність роботи завдяки тому, що аеропорту привів усі вхідні та вихідні рейси до єдиного терміналу, щоб спростити відстеження.

Згідно з рейтинговою системою Skytrax, п'ять зірок вказує на "дуже високі стандарти чистоти та процедур технічного обслуговування аеропорту", тоді як чотири зірки - "добре", а три - "посередньо". Дві зірки - найнижчий можливий рейтинг - означають, що антикоронавірусні протоколи аеропорту "потребують допрацювання".

Що відомо

  • 12 вересня шведсько-британська фармацевтична компанія AstraZeneca і Оксфордський університет, відновили випробування вакцини проти COVID-19 після паузи, спричиненої повідомленням про можливий побічний ефект у волонтера у Великій Британії
  • В Ізраїлі з 18 вересня на три тижні повернули національний карантин, будуть закриті школи, готелі і ТРЦ. Таке рішення прийняв уряд Беньяміна Нетаньягу.
  • У Франції зафіксовано рекордний щоденний приріст випадків коронавірусу. У суботу органи охорони здоров'я заявили, що було зареєстровано 10 561 новий випадок, що більше ніж на 1 тисячу порівняно з показниками п'ятниці.
На початок