В Ізраїлі повертають суворий карантин: закривають школи, ТРЦ і готелі

В Ізраїлі повертають суворий карантин: закривають школи, ТРЦ і готелі

В Ізраїлі повертають суворий карантин: закривають школи, ТРЦ і готелі
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу. AP

В Ізраїлі з 18 вересня на три тижні повернули національний карантин, будуть закриті школи, готелі і ТРЦ. Таке рішення прийняв уряд Беньяміна Нетаньягу.

Як повідомляє ізраїльська газета Haaretz, жителям країни заборонено відходити від своїх домівок на більш ніж 500 метрів. Карантин почне діяти з 14:00, 18 вересня.

У приміщеннях заборонено збиратися більш ніж 10 особам, на вулиці – більш ніж 20 людям. Супермаркети та аптеки продовжать працювати. Уряд вирішив, що школи Ізраїлю будуть працювати до п'ятниці, 18 вересня.

Нові обмеження вводять напередодні єврейського Нового року – Рош га-Шана, який святкують два дні (цього року 18-20 вересня).

За повідомленням BBC, міністр житлового будівництва Яаков Ліцман, який очолює ультраортодоксальну єврейську партію, заявив, що новий карантин завадить євреям відзначити релігійні свята та на знак протесту подав у відставку. Ліцман також погрожує вивести свою партію з урядової коаліції.

Що відомо

  • Раніше на цьому тижні влада Ізраїлю обговорювала можливість введення повторного загальнонаціонального карантину в зв'язку з різким зростанням кількості випадків COVID-19. При цьому локальні обмеження вже введені по всій країні в 40 так званих червоних зонах з найбільш несприятливою епідеміологічною ситуацією.
  • 6 липня уряд Ізраїлю ухвалив рішення запровадити додаткові обмежувальні заходи на тлі другої хвилі коронавірусної інфекції.

На початок