На Донеччині відремонтують міст за понад 500 мільйонів гривень

На Донеччині відремонтують міст за понад 500 мільйонів гривень

На Донеччині відремонтують міст за понад 500 мільйонів гривень
Міст поблизу Брусівки під час ремонту у 2018 році.Фото: Донецька ОВА

У Донецькій області Служба відновлення та розвитку інфраструктури оголосила тендер на капітальний ремонт пошкодженого через бойові дії автодорожнього мосту через ріку Сіверський Донець. Його планують відремонтувати за пів мільярда гривень, роботи триватимуть до кінця 2024 року.

Про це йдеться у оголошенні про проведення тендеру у Prozzoro та сказано в оголошенні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Донецькій області.

Відповідно до тендерної документації йдеться про міст, який розташований на дорозі Т-05-14 Добропілля — Лиман. У пояснювальній записці йдеться, що міст побудований у 2004 році. Його ремонтували у 2018 році, але через військову агресію з боку РФ у 2022 році міст зазнав ушкоджень та руйнувань. Загальна довжина мосту 331,3 метра, ремонтувати планують — 132.

"Мостове полотно фактично повністю зруйноване. Відсоток зносу мостового полотна складає 40-50%".

"Зруйновану ділянку мосту довжиною 132 метри під час ремонту повністю перебудують. Опори відремонтують, замінять балки, облаштують тротуари, зроблять освітлення, водовідвід та водовідвідний колектор. Покладуть нове асфальтобетоне покриття проїзної частини на всій довжині мосту, товщиною 110 мм", — зазначають у пояснювальній записці.

За даними Prozzoro, 17 грудня 2023 року кінцевий строк подання тендерних пропозицій.

У 2023 році, за даними департаменту розвитку промисловості Донецької ОВА, дорожні служби ремонтують чотири мости у деокупованих населених пунктах регіону. Ще вісім мостів потребують відновлення, для їх відновлення розроблюють проєктну документацію, повідомляли в обладміністрації в жовтні 2023 року.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок