На Кіровоградщині учні 178 шкіл вчаться дистанційно

На Кіровоградщині учні 178 шкіл вчаться дистанційно

У Кіровоградській області учні 178 шкіл перебувають на дистанційному навчанні. Це – 8147 дітей. На змішаній формі навчаються 80 шкіл, очно – 176 закладів освіти.

У Кропивницькому навчаються очно 23 школи, дистанційно – 17. У Знам’янці – всі очно. У Світловодську – п’ять очно, одна на змішаній формі, три дистанційно. В Олександрії – всі школи на змішаній формі, розповіла начальниця обласного департаменту освіти та науки Ельзи Лещенко.

У вівторок рекомендували школам навчатися очно, крім тих учнів, яких підвозять шкільними автобусами.

"Ми тільки рекомендуємо, але, відповідно чинного законодавства, рішення про форму навчання ухвалює засновник. Це – громада разом з начальником освіти та керівником закладу.

З 270 автобусів, які підвозять школярів на навчання, виїхали 41. Мова йде про Голованівську, Перегонівську, Новоукраїнську, Онуфріївську, Петрівську, Приютівську та Олександрійську громади. Там менше снігу, розповіли Ельзі Лещенко засновники шкіл у цих громадах. "Тому вони несуть відповідальність за те, щоб автобус доїхав до навчального закладу. Решта 229 не виїхали через ожеледицю та велику кількість снігу".

27 листопада учні регіону навчалися дистанційно через снігопад і ожеледицю.

На початок