Миколаївські спортсмени взяли участь у змаганнях з бразильського джиу-джитсу

Миколаївські спортсмени взяли участь у змаганнях з бразильського джиу-джитсу Фото - Євген Сандул

12 вересня в Одесі відбулись змагання з бразильського джиу-джитсу. Миколаївські спортсмени клубу ZR Team Nikolaev, який входить до складу міжнарожної організації ZR Team Association, виступили на AJP TOUR ODESA INTERNATIONAL PRO - GI.

Євген Сандул в абсолютній ваговій категорії серед синіх поясів посів перше місце; у категорії до 94 кг зайняв друге місце.

Миколаївські спортсмени взяли участь у змаганнях з бразильського джиу-джитсуФото - Євген Сандул

Успішно дебютувала 9-річна Владислава Диденко – посіла друге місце у категорії дівчата до 32 кг.

12-річний Іван Сандул у ваговій категорії до 41 кг посів третє місце.

Миколаївські спортсмени посіли друге командне місце ZR Team.

Всього у змаганнях взяли участь близько 10 команд.

• Команда "Хижаки" (тренер Євген Тютюн) на змаганнях була представлена ​​32 спортсменами. Завоювали 27 медалей: 13 золотих, 9 срібних, 5 бронзових. Академія Southside BJJ посіла перше командне місце.
  • Спортсмени команди "Black Spider Jiu-Jitsu" посіли перше і два третіх місця (тренери Костянтин Брежнєв, Олег Матийцо та Влад Колдаєв).
  • Спортсмени академії "А-форс" (тренер Сергій Петрина) теж посіли призові місця: друге та третє.
  • Для переможців та призерів турніру буде проведено додатковий чемпіонат, головним призом якого стане можливість взяти участь у турнірі Grand Slam, який планують провести в лютому 2021 року в Лондоні.