Одна рада – двоє голів. У Кіровоградській облраді не знають як виконати рішення суду про поновлення на посаді Шульги

Одна рада – двоє голів. У Кіровоградській облраді не знають як виконати рішення суду про поновлення на посаді Шульги

Ексклюзивно

Після вчорашнього рішення суду про поновлення на посаді голови Кіровоградської облради Сергія Шульги працівники апарату ради звернулись до суду за роз’ясненням. Вони не розуміють, як мають його виконати, оскільки рішення про призначення головою Юрія Дрозда не скасоване. Сергій Шульга ж прийшов на роботу.

Сергій Шульга прийшов в облраду на роботу о 07.50. Він взяв із собою рішення суду, яким його поновили на посаді: "Там до негайного виконання. Як законослухняна людина, я на вісім ранку прийшов на роботу. Вчора здав у канцелярію лист з пропозицією добровільно виконати цю вимогу".

О 07:55 приймальня голови облради була зачинена. З кінця квітня на цій посаді — Юрій Дрозд. За його призначення на позачерговій сесії обласної ради 25 квітня проголосували 37 депутатів з 43 зареєстрованих, проти були троє. Сергія Шульгу тоді звільнили.

Юрій Дрозд сьогодні у відрядженні, сказав керівник апарату ради Павло Топчій. Ще вчора представник облради звернувся до суду з заявою про роз’яснення судового рішення. Відповідно до адміністративного судочинства, говорить Павло Топчій, така заява призупиняє дію рішення суду.

"Це на вашу думку, — відреагував на це Шульга. – На мою думку, є вчора ухвалене рішення. Мене поновили на роботі з 26 квітня, і це вимога до виконання негайна". Між ними відбувся наступний діалог:

– Ухвалювала рішення про ваше звільнення Кіровоградська облрада, — сказав Топчій.

– Незаконно. Ми це вже з’ясували. Все.

– Щоб рішення про ваше поновлення вважалось виконаним, повинно бути рішення Кіровоградської обласної ради.

– Це ваша думка.

– Ні, це норма закону.

– Сесія повинна по-новому проголосувати і зняти.

– Будь-які питання, які виносяться на розгляд сесії, мають розглянутись постійною комісією. А що на розгляд комісії буде? Має бути сформований проєкт рішення про ваше поновлення, і винесений на сесію, – сказав Топчій.

– Ні, це ваша хибна думка знов. Я попереджаю, що будь-які підписи ваші, керівника вашого, незаконні, — сказав Шульга. – І стосовно використання коштів, які ви зараз витрачаєте на ремонти, попереджаю – це буде розтрата. Наступний позов буде не адміністративний, а кримінальний.

– Це ваше право як громадянина, звертайтесь.

– Щодо подальших дій радитимусь з юристами, – сказав Сергій Шульга. – Добровільно відмовляються виконувати. Є, звичайно, порядок, звернутися до виконавчої служби, ну, побачимо.

Проєкт рішення про поновлення на посаді Сергія Шульги готують, сказав Павло Топчій. Його винесуть на сесію, де розглянуть це питання.

"На даний час є чинне рішення про призначення головою облради Дрозда Юрія Васильовича. І є рішення про звільнення Шульги Сергія Павловича, яке скасоване. Але в цій частині суд не допустив його до негайного виконання".

Отримати відповідь з роз’ясненням від суду мають протягом 10 днів. За цей час визначаться з датою позачергової сесії.

Крім того, рішення суду оскаржуватимуть, говорить Павло Топчій. На це мають 30 днів.

На початок