Ракетний удар по лікарні у Селидовому: що відомо про постраждалих

Ракетний удар по лікарні у Селидовому: що відомо про постраждалих

Ексклюзивно
Лікарня після ракетної атаки, Селидове, Донецька область, 21 листопада
Лікарні у Селидовому після ракетного обстрілу 21 листопада. Фото: Суспільне Донбас

У лікарні Селидового в момент удару 21 листопада перебували понад сто пацієнтів. Серед травмованих і поранених у медзакладі, двоє працівників — це медсестра та оператор котельні. В якому стані поранені під час ракетного удару РФ — Суспільному Донбас розказала медична директорка закладу Олена Дубік.

"Постраждалих співробітників двоє, це медична медсестра інфекційного відділення та оператор котельні нашого закладу. У медсестри травма кінцівки, а в оператора травмована кість. Їх стан легкий", — розповіла Дубік.

Лікарня в Селидовому після ракетного удару в ніч на 21 листопада 2023 року
Фото: Суспільне Донбас

На момент удару в лікарні перебували більш як сотня пацієнтів: 28 хворих у важкому стані з медзакладу евакуювали, ще 90 — виписали, під нагляд сімейних лікарів, додала медична директорка лікарні.

Більш як 100 пацієнтів були в лікарні Селидового в момент удару
Фото: Суспільне Донбас

Одного з пацієнтів, який отримав травму під час ракетного удару по лікарні, перевели до лікарні у Покровськ, інших виписали лікуватись амбулаторно.

"Чотирьох у зв’язку з тим, що ми припинили діяльність в цій лікарні, виписали амбулаторно, для подальшого спостереження у сімейних лікарів. Інших постраждалих від обстрілу обстежили, надали першу медичну допомогу, їх стан дозволив перебувати далі на амбулаторному лікуванні", — повідомила Дубік.

Під завалами лікарні у Селидовому опинились люди, РФ обстріляла заклад ракетами С-300, 21 листопада 2023 рік, Донецька область
Під завалами лікарні у Селидовому опинились люди, РФ обстріляла заклад ракетами. Фото: Суспільне Донбас

Подробиці ракетного удару по лікарні міста Селидове та шахті у передмісті

Російські війська в ніч на 21 листопада атакували Донеччину чотирма ракетами, повідомив очільник МВС Ігор Клименко. Перші дві спрямували на міську лікарню у Селидовому, потім двома поцілили по території шахти у селі Михайлівка у Новогородівській громаді (це поблизу Селидового).

За даними Донецької обласної прокуратури, внаслідок удару по шахті загинув 63-річний працівник, який знаходився в одному з приміщень. За даними Клименка, ще 39 гірників були заблоковані, їх вже підняли на поверхню.

За даними на 20:00 21 листопада, внаслідок атаки по лікарні одна людина загинула, восьмеро були поранені або травмовані.

Під завалами шукають двох людей, повідомив нам в.о. начальника управління реагування ДСНС у Донецькій області Пишнограєв.

Станом на 20:00 рятувальні роботи у Селидовому тривали. Рятувальники продовжували розбирати завали, повідомив Суспільне Донбас речник ГУ ДСНС в Донецькій області Станіслав Балдін. За його інформацією, рятувальники сьогодні провели підготовчі роботи, які забезпечать безпечне розбирання завалів.

"Сьогодні переважно робили підготовчі роботи, зрізали труби, прибирали великі плити, щоб нікому на голову не впало. А після цього вже будуть розбирати той мотлох, що насипався. Сьогодні була задача основна - забезпечити техніку", — розказав Балдін.

Ракетний удар по лікарні у Селидовому Донецької області
Фото: Суспільне Донбас

За даними Селидівської міської адміністрації, ракети пошкодили три будівлі на території закладу.

За попередніми висновками слідчих, РФ атакувала ракетами С-300, обстріли розслідують як порушення законів і звичаїв війни.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок