Плацдарми на лівому березі Дніпра, бої навколо Авдіївки. Тиждень на фронтах

Плацдарми на лівому березі Дніпра, бої навколо Авдіївки. Тиждень на фронтах

Артилеристи Сил оборони на Донеччині
Артилеристи Сил оборони на Донеччині, листопад 2023 року. Фото: Олександр Магула/Суспільне

Сили оборони закріпилися на декількох плацдармах на лівому березі Дніпра на Херсонщині та відбивають атаки росіян навколо Авдіївки, під Бахмутом, на півдні та в районі Куп’янська. БПЛА атакують об’єкти в Криму та в Курській і Брянській областях РФ. Суспільне розповідає, як пройшов тиждень на фронтах.

Куп’янський та Лиманський напрямки

В Харківській області армія РФ атакує з північного сходу від Куп’янська — в районі Синьківки, східніше міста — у напрямку Петропавлівки та з південного сходу — в районах Кислівки й Іванівки. Керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що на цьому напрямку декілька формувань РФ відійшли на відновлення через втрати.

На Лиманському напрямку росіяни атакують в районах Білогорівки, Новоєгорівки, Надії та Серебрянського лісництва Луганської області й Торського Донецької області.

Куп'янський напрямок 17 листопада 2023
Графіка: Суспільне

Бахмутський напрямок

Штурми росіян на півночі від Бахмута — в районах Дубово-Василівки та Богданівки, західніше міста — у напрямку Іванівського та на південь — в районах Кліщіївки та Андріївки.

Авдіївський напрямок

Бої навколо Авдіївки — південно-східніше Новокалинового, східніше Новобахмутівки, у напрямку Тоненького, Сєверного, Водяного та східніше Первомайського.

Авдіївський напрямок 17 листопада 2023
Графіка: Суспільне

Мар’їнський напрямок

Сили оборони відбивають атаки в районах Мар’їнки та Новомихайлівки.

Південь

На півдні Донеччини росіяни атакують західніше Вугледару — поблизу Пречистівки та Старомайорського та у напрямку Золотої Ниви. На Запоріжжі армія РФ намагається наступати західніше Вербового, в районі Роботиного та східніше — у напрямку Новодарівки.

Сили оборони закріпилися на кількох плацдармах на лівому березі Дніпра на Херсонщині та знищили на цьому напрямку три спостережні пункти армії РФ.

Тил РФ

14 листопада у РФ повідомили про атаку БПЛА на хімзавод на Брянщині та вибухи біля заводу-виробника "Кинджалів" під Москвою.

16 листопада Росія заявила про атаки БпЛА по Криму, Курщині та Брянщині.

17 листопада вибухи пролунали у Севастополі.

На початок