У РФ повідомляють про атаку БпЛА на хімзавод на Брянщині та вибухи біля заводу-виробника "Кинджалів" під Москвою

У РФ повідомляють про атаку БпЛА на хімзавод на Брянщині та вибухи біля заводу-виробника "Кинджалів" під Москвою

Атака БпЛА на хімзавод на Брянщині та вибухи біля заводу-виробника "Кинджалів" під Москвою
МіГ-31К ВКС Росії несе гіперзвукову ракету Х-47М2 "Кинджал" під час параду до Дня Перемоги 9 травня 2018 року. Фото: Associated Press

За даними російських медіа, вночі безпілотник атакував хімічний завод у Брянській області Росії. Також повідомляється про вибухи в Московській області в районі заводу-виробника "Кинджалів".

Про атаку на хімзавод на Брянщині повідомляє телеграм-канал “База”.

За даними "Бази", в ніч на 14 листопада на "Брянському хімічному заводі імені 50-річчя СРСР", розташованому в селищі Сільце, у цеху, що будується, виявили безпілотник літакового типу. Зазначається, що дрон не розірвався, він був із вибуховою речовиною. При цьому, дах цеху був пробитий у трьох місцях. На місце викликали співробітників спецслужб.

​​Як пише телеграм-канал ASTRA,  у підмосковній Коломні зранку повідомляли про вибухи в районі "КБ Машинобудування".

"Жителі повідомляють про те, що до КБМ їдуть машини спецслужб", — пишуть місцеві пабліки.

Зазначається, що науково-виробнича корпорація "КБ машинобудування" — це конструкторський і науково-виробничий центр, що проводить роботи з проєктування, виготовлення, випробування та загалом комплексного відпрацювання озброєння і військової техніки різного спрямування. КБ є головним розробником комплексів керованого озброєння за чотирма напрямами. Входить до складу холдингу "Високоточні комплекси" Держкорпорації Ростех. Виготовляє, зокрема ракети "Кинджал" та "Іскандер".

У мережі публікують відео з безпілотником, який, імовірно, рухався в бік підмосковної Коломни, де вранці жителі чули вибухи.

У Міноборони РФ зранку повідомили, що протягом ночі 14 листопада чотири безпілотники намагалися атакувати об'єкти Московській, Тамбовській, Брянській та Орловській областях. Як заявили у російському оборонному відомстві, дрони були збиті системою ППО у небі над регіонами.

Раніше повідомлялося, що опівночі 11 листопада безпілотник упав і вибухнув на території "Конструкторського бюро машинобудування" у Коломні, було пошкоджено фасади двох корпусів.

На початок