Бех-Романчук взяла "срібло" на змаганнях в Австрії. Вона вдруге програла білорусці

Бех-Романчук взяла "срібло" на змаганнях в Австрії. Вона вдруге програла білорусці

Бех-Романчук взяла "срібло" на змаганнях в Австрії. Вона вдруге програла білорусці АР

Марина Бех-Романчук фінішувала в призовій трійці на четвертих змаганнях у цьому міжнародному сезоні.

Після невеликої паузи на міжнародних стартах та виграшу "золота" на чемпіонаті України, стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук повернулася на європейські змагання. Її перший старт у вересні - турнір Golden Roof Challenge, який проходив в австрійському Іннсбруці.

Особливість турніру в тому, що змагання тривають не на стадіоні, а на одній з центральних вулиць міста. В Іннсбруці подібний турнір проходив уже 16-й рік поспіль.

У 2019 році переможницею в жіночих стрибках у довжину стала саме українка Марина Бех-Романчук. Тоді для "золота" вистачило результату 6.74 метра.

Читайте також: Бех-Романчук виграла другі міжнародні змагання за три дні

Захистити звання чемпіонки Golden Roof Challenge Бех-Романчук не вдалося: вона фінішувала другою. Як і на першому міжнародному старті у 2020 році, Марина поступилася білорусці Анастасії Мірончук-Івановій. Тоді, щоправда, Бех-Романчук програла всього 1 сантиметр, а тепер різниця між білорускою та українкою склала 12 сантиметрів.

Найкращий стрибок Бех-Романчук - 6.82 метра, і це другий найкращий стрибок українки в сезоні. Це також п'ятий найкращий стрибок у світовому сезоні взагалі.

Читайте також: "Коли повертаєшся у ритм, хочеш усвідомити, як жила раніше". Інтерв'ю Бех-Романчук про старт сезону

Однак Мірончук-Іванова виграла змагання зі стрибком на 6.94 метра - найкращий результат світового сезону. Білоруска покращила свій ж попередній найкращий стрибок на 1 сантиметр.

Golden Roof Challenge. Результати змагань з жіночого стрибка в довжину

1. Анастасія Мірончук-Іванова (Білорусь) - 6.94 м

2. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.82 м

3. Нея Філіпіч (Словенія) - 6.52 м

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start