Полтавська "Ворскла" програла футбольній команді із Дніпра

Ворскла, Дніпро-1
. Суспільне Полтава

Із рахунком 2:3 завершився футбольний матч між полтавською "Ворсклою" та клубом "Дніпро-1".

Про це повідомив кореспондент Суспільного із місця події.

Матч між полтавською "Ворсклою" та командою "Дніпро-1" відбувся 25 жовтня у Полтаві. Він був без глядачів.

"Ворскла" програла футбольній команді із Дніпра
Матч відбувся 25 жовтня у Полтаві. Суспільне Полтава

Перший гол на п'ятій хвилині матчу забив гравець команди "Дніпро-1" Олександр Філіппов. На 40-й хвилині у ворота дніпровської команди влучив нападник "Ворскли" Руслан Степанюк.

Опісля ще два голи забив півзахисник Олексій Гуцуляк із команди "Дніпро-1".

Останній гол у ворота дніпрян забив нападник "Ворскли" Руслан Степанюк. Відтак полтавська команда програла із рахунком 2:3.

Гравець команди "Ворскла" Руслін Степанюк забив гол. Суспільне Полтава

Цей матч перенесений з 1-го туру Української Прем'єр-ліги. За результатами гри "Ворскла" залишається на дев'ятій позиції турнірної таблиці.

Під час наступної гри 29 жовтня ворскляни зіграють із командою з Харкова "Металіст 1925".

Українська Прем’єр-ліга – це найвища за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2023–2024 перші п’ять команд представлятимуть Україну в Єврокубках.