У Полтаві прощаються із воїнами Олександром Олєйніковим, Василем Шутем та Романом Погорілим

У Полтаві прощаються із воїнами Олександром Олєйніковим, Василем Шутем та Романом Погорілим

В обласному центрі влаштували чин прощання із трьома захисниками України, які полягли під час вторгнення РФ. Це Олександр Олєйніков, Василь Шуть та Роман Погорілий.

Панахиду розпочали близько 10:00 17 травня біля Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві. Рідні та знайомі військових принесли квіти. Про це з місця події повідомив кореспондент Суспільного.

Інформацію про полеглих воїнів Суспільному надав начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Олександр Олейніков мав звання молодший лейтенант, був командиром кулеметного взводу. Загинув воїн під час виконання бойового завдання 12 травня 2024-го року. Це сталося у селищі Очеретине на Донеччині. Воїнові було 37 років.

Солдат Василь Шуть служив на посаді номера обслуги штурмового відділення. 46-річний захисник України поліг у результаті штурмових дій з боку російської армії. Це сталося біля села Кліщіївка на Донеччині 9 лютого 2023-го року.

Також 17 травня попрощалися із старшим солдатом Романом Погорілим. 30-річний боєць був водієм-електриком інженерно-саперного взводу. Загинув 10 травня 2024-го року в районі відведення підрозділу у місто Краматорськ Донецької області.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок