Клініка Charite: загрози життю Навального немає

Клініка Charite: загрози життю Навального немає

Клініка Charite: загрози життю Навального немає
АР

Стан російського опозиціонера Олексія Навального серйозний, однак життю нічого не загрожує.

Про це повідомили у німецькій клініці Charite.

Симптоматика кризи, спричиненої інгібітором холіноестерази, спадає. Пацієнт, як і раніше, перебуває на станції інтенсивної терапії в штучній комі, він підключений до апарата штучного дихання. Стан його здоров'я незмінний серйозний, наразі великої небезпеки для життя немає. Як і раніше, можливі довгострокові наслідки важкого отруєння пацієнта не проглядаються", - йдеться в заяві установи.

У лікарні повідомили, що стан політика стабільний. Також відзначається, що Charite тримає контакт з дружиною Навального.

"За згодою дружини Charite виходить із того, що в його інтересах - публічне повідомлення про стан здоров'я", - зазначили в лікарні.

Що відомо

  • Зранку 20 серпня речниця російського опозиційного політика Олексія Навального Кіра Ярмиш заявила, що його шпиталізували до реанімації з ознаками сильного отруєння.
  • Через деякий час Ярмиш повідомила, що Навального під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів, він — у комі.
  • За словами лікаря Омської лікарні Анатолія Калініченка, стан Навального є стабільно важким. Медики обіцяють протягом дня визначитися з діагнозом. Він додав, що отруєння розглядається як одна з можливих причин погіршення стану Навального.
  • Головний лікар Омської лікарні швидкої допомоги Олександр Мураховський повідомив, що у російського політика Олексія Навального діагностували порушення обміну речовин
  • У Євросоюзі висловили занепокоєння з приводу ймовірного отруєння російського Олексія Навального та закликали Росію до розслідування.
  • 22 серпня Навального шпиталізували до берлінської клініки "Шаріте", куди політика доправили літаком.
  • Лікарі "Шаріте" підтвердили факт отруєння Навального.
На початок