Навального вивезли у Німеччину

Навального вивезли у Німеччину

Оновлено
Навального вивезли у Німеччину
Facebook

Лікарі дозволили транспортування російського опозиційного політика Олексія Навального, якого раніше госпіталізували до реанімації через можливе отруєння. Борт з Навальним вже прибув у Берлін.

Про це у своєму Twitter заявила прессекретарка опозиційного російського політика Кіра Ярмиш.

"Літак з Олексієм вилетів до Берліна. Величезне спасибі всім за підтримку. Боротьба за життя і здоров'я Олексія тільки починається, і треба буде пройти ще дуже багато, але зараз хоча б зроблено перший крок", – написала Ярмиш.

Раніше німецькі ЗМІ повідомляли про те, що у Росії приземлився німецький літак, який має доправити Навального до клініки Charité у Берліні.

Досі лікарі не надавали дозвіл на транспортування політика, пояснюючи це нестабільністю його стану. При цьому вони зазначали, що рішення родичів для його перевезення недостатньо.

Що відомо

  • Зранку 20 серпня речниця російського опозиційного політика Олексія Навального Кіра Ярмиш заявила, що його шпиталізували до реанімації з ознаками сильного отруєння.
  • Через деякий час Ярмиш повідомила, що Навального під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів, він — у комі.
  • За словами лікаря Омської лікарні Анатолія Калініченка, стан Навального є стабільно важким. Медики обіцяють протягом дня визначитися з діагнозом. Він додав, що отруєння розглядається як одна з можливих причин погіршення стану Навального.
  • Головний лікар Омської лікарні швидкої допомоги Олександр Мураховський повідомив, що у російського політика Олексія Навального діагностували порушення обміну речовин
  • У Євросоюзі висловили занепокоєння з приводу ймовірного отруєння російського Олексія Навального та закликали Росію до розслідування.

На початок