Навального отруїли – німецька клініка "Шаріте"

Навального отруїли – німецька клініка "Шаріте"

Навального отруїли – німецька клініка "Шаріте"
. Facebook

Лікарі німецької клініки "Шаріте", до якої госпіталізували російського опозиційного політика Олексія Навального, підтвердили факт його отруєння.

Про це повідомляється у заяві, оприлюдненій на сайті клініки.

"Клінічні дані вказують на інтоксикацію речовиною з групи активних речовин, які називаються інгібіторами холінестерази. Конкретна речовина ще не відома, тому призначено ще один широкий аналіз. Ефект токсину, тобто інгібування холінестерази в організмі, було доведено кілька разів у незалежних лабораторіях", – йдеться у заяві.

Навальний досі перебуває у штучній комі в реанімації. Лікарі оцінюють шкоду, спричинену його здоров'ю як серйозну, проте вважають, що серйозної небезпеки для його життя немає.

Відповідно до діагнозу, політику призначили антидот атропін. За словами лікарів, перебіг хвороби залишається невизначеним, і наразі не можна виключати довгострокові наслідки отруєння, особливо, щодо нервової системи.

Що відомо

  • Зранку 20 серпня речниця російського опозиційного політика Олексія Навального Кіра Ярмиш заявила, що його шпиталізували до реанімації з ознаками сильного отруєння.
  • Через деякий час Ярмиш повідомила, що Навального під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів, він — у комі.
  • За словами лікаря Омської лікарні Анатолія Калініченка, стан Навального є стабільно важким. Медики обіцяють протягом дня визначитися з діагнозом. Він додав, що отруєння розглядається як одна з можливих причин погіршення стану Навального.
  • Головний лікар Омської лікарні швидкої допомоги Олександр Мураховський повідомив, що у російського політика Олексія Навального діагностували порушення обміну речовин
  • У Євросоюзі висловили занепокоєння з приводу ймовірного отруєння російського Олексія Навального та закликали Росію до розслідування.
  • 22 серпня Навального госпіталізували до берлінської клініки "Шаріте", куди політика доправили літаком.
На початок