Після тривалої перерви на Луганщині окупанти провели один штурм — Євлаш

Після тривалої перерви на Луганщині окупанти провели один штурм — Євлаш

Після тривалої перерви на Луганщині окупанти провели один штурм — Євлаш
Фото: Суспільне Донбас

Після тривалої перерви на Лимано-Купʼянскому напрямку окупанти спробували штурмувати позиції ЗСУ під Білогорівкою. Про це в ефірі нацмарафону "Єдині новини" повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"Намагаються гатити з крайніх дистанцій аби максимально віддалити свою артилерію від лінії зіткнення, аби вивести їх з під удару. Проте навіть в глибіні тилів нам вдається діставати та завдавати по ним ураження", — повідомив Ілля Євлаш.

На Бахмутському напрямку за минулу добу армія РФ завдала 545 ударів з артилерії, 3 авіанальоти, 7 боєзіткнень. ЗСУ знищили 159 окупантів, 1 САУ Гіацинт, 1 Д-30 та два склади з боєприпасами.

"Противник вперше після тривалої перерви спробував перевірити нашу оборону. Відбулось одне боєзіткнення, він використав підрозділ Шторм Z поблизу Білогорівки. Зеками вирішив перевірити нашу оборону, всі вони були знищені", — розповів Ілля Євлаш.

На Лимано-Купʼянському напрямку армія РФ завдала 557 ударів з артилерії, 17 авіанальотів. ЗСУ знищили 76 окупантів, російські БТР, самохідні артилерійські установки, гармати, автомобілі та один командно-спостережний пункт.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок